• Hakkında.
 • Tag Archives: android

  Skyfire 2.2 sürümünü indir

  Skyfire 2.2 sürümünü indir Skyfire 2.2 sürümü html5 video oynatma, videoların daha hızlı yüklenebilmesi, geliştirilmiş zoom özellikleri, hataların düzeltilmesi, performans iyileştirmeleri, flash 10.1 sürümünün düzeltilmesi, birden fazla sekme açıldığında yaşana çökme sorunun düzeltilmesi ve yepyeni özellikleriyle skyfire yeni sürümüne güncellendi.

  İphone 4 anten sorunu ile ilgili açıklama

  İphone 4 anten sorunu ile ilgili açıklama Yazılım ve donanım devi Apple, yeni nesil akıllı cep telefonu iPhone 4’ün sinyal sorunuyla ilgili beklenen açıklamayı yaptı.

  Android 2.2 google tarafından yayınlandı

  Android 2.2 google tarafından yayınlandı Google’ın geliştirici konferansında Nexus One üzerinde Android 2.2 diğer adıyla Froyo test ediliyordu. Geliştirici topluluğu sayesinde de dünyanın diğer yerlerindeki Nexus One sahiplerine ulaşması için ROM hemen geliştirilmişti. Ancak Google sürekli bunun kesinlikle resmi sürüm olmadığını dile getiriyordu.

  Apple iphone 4 güçlü özellikleri

  Apple iphone 4 güçlü özellikleri 7 Haziran itibariyle Apple tarafından resmi açıklaması yapılan  yeni nesil iPhone modeli iPhone 4, sonunda bugün itibariyle piyasadaki yerini aldı. iPhone 4’ü edinmek isteyen teknoloji takipçileri, Apple Store’ların önünde uzun kuyrukların oluşmasını sağlamıştı. Diğer bir deyişle, merakla beklenen iPhone 4, sonunda kullanıcıya indi.

  İphone 4 siparişleri kullanıcılara ulaşmaya başladı

  İphone 4 siparişleri kullanıcılara ulaşmaya başladı Evet, artık iPhone’larına herkesten önce ulaşmak için sipariş veren Apple çılgınları, iPhone 4’lerine kavuşmaya başladılar bile. Amerika’da kullanıcılar şimdiden iPhone 4’leri ellerinde, kutularını açıyorlar ya da internetten yeni cihazlarının kargo durumunu görebilmek için, kargo sayfalarını sürekli yeniliyorlar.

  İphone 4 resimleri ve android menüsü

  İphone 4 resimleri ve android menüsü

  iPhone’a tampon koruması geldi

  iPhone’a tampon koruması geldi Apple, iPhone 4 ile gelen yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Tam anlamıyla telefonun özelliklerinden biri olmayacak olan bu yenilik de kendinden bahsettirebilir.

  nokia 5800 temaları

  nokia 5800 temaları