• Hakkında.
 • Tag Archives: av

  eski kartpostal av resimleri

  eski kartpostal av resimleri

  Balık Tutma Sanatı – Hangi Balığı Nasıl Tutmam Gerekiyor ?

  KEFAL

  Bu balık için aslında fazla 1 şey söylemeye gerek yok çünkü günümüzde pazarlarda en bol olan balıklardan biri tabi ki kefal dediniz mi herkes bu balığa kötü gözle bakıyorlar neden? Çünkü insan pislikleri ile beslendikleri ama illa da her yerdeki kefal pis diye 1 şey yok örneğin çesme ıldırı da veya çesme balıkçı limanlarında teknelerin aralarında bu balıkları görmeniz mümkün denize 1 atık olmadığı için yosun ve parazitlerle besleniyorlar bu balığın 2 cinsi var

  Metalden yapılmış peygamber devesi

  hayatı bir savaşçı-avcı olarak geçen ender böceklerden. mutlaka yiyeceklerini kendileri avlamalıdırlar. bunlar etçildirler bu yönden türklere çok benzerler. o yüzden milli böceğimiz olmaya adaydır bence. tıpkı türkler gibi savaşan, geleceğe bir şeyler bırakma kaygısı taşıyan böceklerdir. (örn: erkekleri yavruları için kendilerini feda edebiliyor).

  Av tüfekleri

  Ottawa ile Montreal arasındaki Vankleek Hill’de bulunan Marstar Canada, Kral Av Sanayi’nden ithal ettiği tüfekleri Kanada’daki müşterilerine satmaya başladı. Böylece Türkiye yapımı silahlar ilk kez Kanada pazarına girmiş oldu.

  Çok güzel bir kır evi maketi

  Eski tip evden geliştirilmiş 2 katlı kır evi. Uzunluk 11.7 cm Maket Ev

  Eski tip evden geliştirilmiş 2 katlı kır evi. Uzunluk 11.7 cm.

  Müstakil ev. Uzunluk 9,1 cm.

  Bahçeli müstakil ev. Uzunluk 9,1 cm.

  Yarısı keresteden yapılmış bahçeli ev. Uzunluk 11 cm.

  Yarısı keresteden yapılmış eski tarz ev. Uzunluk 14 cm.

  Kasaba kilisesi, Değişetiribilir 2 kule. Uzunluk 24 cm.