• Hakkında.
 • Tag Archives: elişi

  çocuklar için örnek hobi elişi çalışmaları

  çocuklar için örnek elişi çalışmaları

  Ametist Peçetelik Nikah Şekeri

  Ametist kırık formda doğal taşlarla hazırlanmış bu nikah şekeri aynı zamanda peçetelik olarak kullanılabilmektedir. Konuklarınıza hediye edeceğiniz bu nikah şekeri her zaman saklayıp kullanabilecekleri çok değerli bir hatıra olacaktır

  Boncuktan yapılmış peçetelik

  Turuncu swarowski kristal görünümlü boncuklardan yapılmış peçetelik nikah şekerinin üzerindeki çiçeğin yaprakları tek tek elde örülmüştür. Peçetelik olarak kullanılabilecek bir nikah şekeri olduğundan yemek masalarına ayrıca peçetelik seçme ihtiyacını ve masrafını ortadan kaldıracaktır.

  Elişi Hediye Paketleri

  Küçük hediyeleriniz için birbirinden orijinal paketler…

  Raho’dan devekuşu yumurtası boyama

  Dekupaj ve boyutlu boya teknikleri kullanılarak devekuşu yumurtaları boyanarak dekoratif bir obje olarak kullanılıyor.Devekuşu yumurtasının kabuğunun insanın algılayamadığı bir koku yaydığını biliyor musunuz?Bu koku devekuşu yumurtasının bulunduğu yerlere örümceklerin yaklaşmasını ve ağlarını örmelerini engelliyor.

  Kürdan ev maketi yapımı

  Ben kürdandan ev maketini ilk defa gördüm ve çok beğendim..Talha ve annesinin ellerine sağlık..Faaliyetlerinin devamını dilerim :)

  Yumurtadan Çiçeklik

  Yumurtadan Çiçeklik

  Çok beğendim doğrusu..

  Örgü Atkı – Şapka Modelleri – Örnekleri

  Model atkı modelleri elörgüsü genç yaşlı herkes örebilir derya baykal ne diyor örün hanımlar evet sizlerde başlayın ve örün.örgü örmek sizleri çok rahatlatır.ipler örnekler şişler e hanımlar ne bekliyorsunuz.

  En güzel dantel örnekleri – modelleri

  En güzel dantel örnekleri – modelleri

  Kürdanla yapılan sanat

  Kürdanla yapılan sanat

  
  Sayfalar12