• Hakkında.
  • Fenerbahçe 2009 Futbol altyapı seçmelerinin sonuçları


    http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2009-05-26_secme446.jpg

    08 Temmuz 2009 Çarşamba

    Fenerbahçe (fb) 2009 Futbol altyapı seçmelerinin sonuçları

    2009 – 2010 sezonu Genç Futbol Takım seçmeleri 1993 – 2001 Doğumlu adayların katılımıyla 15 – 30 Haziran 2009 tarihler arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapıldı.

    Seçmeler sırasında beğenilen ve aşağıda isimleri belirtilen adaylar Genç Futbol Takımlarımızın sorumluları tarafından bilgilendirilecektir.

    İSTANBUL SEÇMELERİ

    15 – 16 – 17 – 24 – 27 HAZİRAN 2009

    1993 DOĞUMLULAR
    Anıl Gürkan, Haydar Kılıç, Kaan Topal, Mitat Baldan, Murat Ebcin, Ünal Noyan, Y.Alpercan Barutçu, Y.Emre Şenol

    1994 DOĞUMLULAR
    Abdullah Atasever, Batuhan Çörekoğlu, Ç. Cemil Güldecen, Emin Aslan, Emrah Çolak, Taha Kaan Koçlar

    1995 DOĞUMLULAR
    Ahmet Cengiz, Furkan Ferhatoğlu, Recep Kaan Söyleyen

    1996 DOĞUMLULAR
    Umar Ulaş Erkin

    1997 DOĞUMLULAR
    Alican Ebeş, Bilal Özler, Efe Öztunaoğlu, Emrah Sarıçiçek, Etem Çakır, İlker Türker, Kemal Ramazan Şen, Oktay Kılıç, Orçun Gülkan, Taha Özerkmen, Taha Yaşar

    1998 DOĞUMLULAR
    Cemil Yavuz, Emre Yıldız, Enes Yavuz, Görkem Vahapoğlu, Hidayet Demir, Onat Kutay Kurt, Osman Yılmaz

    1999 DOĞUMLULAR
    Barış Cihan Cesur, Barış Sinan, Yavuz Selim Dallı

    2000 DOĞUMLULAR
    Ata Kurtuluş, Burak Topçu, Can Özdemir, Çağdaş Küçüktuna, Kaan Kale,
    M.Taha Şahin, Nailcan Cömert, Onur Hafızoğlu, Taylan Uğurlu, Ümit Yıldırım, Yiğitcan Demir

    ANKARA SEÇMELERİ

    22 – 23 – 24 HAZİRAN 2009

    1993 DOĞUMLULAR
    Ali Serttürk, Enes Temizdemir, Hüseyin Uzun, Mehmet Ali Bozbay, Muhammed Dağıstan Yıldırım, Murat Yılmazoğlu

    1994 DOĞUMLULAR
    Eren Düzenli, Uğur Özel

    1995 DOĞUMLULAR
    İbrahim Demir Yaşar, Tuğberk Çelebioğlu

    1996 DOĞUMLULAR
    Mertcan Şahin

    1997 DOĞUMLULAR
    Aykut Saltık, Halil İbrahim Keser, Mehmet Can Kesmen, Musa Öztürk

    1998 DOĞUMLULAR
    Mahmut Biçer

    1999 DOĞUMLULAR
    Batuhan Şahin, Berat Erdoğan, Umut Can Gök, Umut Mert Özmen

    2001 DOĞUMLULAR
    Kaan Yakup Tarım

    İZMİR SEÇMELERİ

    29 – 30 HAZİRAN 2009

    1993 DOĞUMLULAR
    Hakan Şeker, Halil Eşmekaya, İlker Buğdaytenli, Kerim Aslan, Mert Kaçar, Semih Albayrak, Süleyman Can Sülü

    1994 DOĞUMLULAR
    Onur Ceylan

    1995 DOĞUMLULAR
    Abdülkadir Esen, Hüseyin Sert, Mert Yılmaz, Semavi Eski, Serdar Taşpınar

    1996 DOĞUMLULAR
    Oğuzhan Bozkurt

    1999 DOĞUMLULAR
    Batuhan Neci, Berkay Babayiğit, Berkay Sefekara, İbrahim Aslan, Mazlum Ucuz, Rıfat Çelik Bantlı, Taylan Aşkınoğlu

    2000 DOĞUMLULAR
    Alp Dökme

    kaynak fenerbahce.org