%archive_title% | Hobi Dünyası
 • Hakkında.
 • Aylık Arşiv: Mart 2010

  1 Nisan şakası ve tarihi

  1 Nisan şakası ve tarihi 1 Nisan en yaygın görüşe göre şakalar şöyle ortaya çıkmış; 1582 tarihinde III. Henri, Jülien takviminden Gregorian takvimine geçilmesini buyurduğunda yeni yılın başlangıç günü 25 Mart’tan 1 Ocak’a alınmış oldu. Buna rağmen kimi Fransızlar dalgınlıkla 25 Mart ile 1 Nisan tarihleri arasında yeni yılı kutlamaya devam etmişler. Bu şaşkın Fransızlara da Nisan Balığı (Poisson d’Avril) denilmiş. İşte o gün bugündür 1 Nisan günü şaka günü olarak kalmış. Fransadan sonra diğer […]

  2010 Ev iç mekan dekorları

  2010 Ev iç mekan dekorları

  Kırmızı kalpli yastık

  Kırmızı kalpli yastık

  Şık kız manyetik bilekliği

  Şık kız manyetik bilekliği

  Galatasaray 0-1 Fenerbahçe maçın geniş özeti

  Galatasaray 0-1 Fenerbahçe maçın geniş özeti Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig’de ezeli rakibi Galatasaray’ı Ali Sami Yen Stadı’nda Selçuk’un tek golüyle 1-0 yenerek şampiyonluk yarışında önemli bir engeli aştı.

  Galatasaray 0-1 Fenerbahçe maçı ayrıntıları

  Galatasaray 0-1 Fenerbahçe maçı ayrıntıları Fenerbahçe  Turkcell Süper Lig’de ezeli rakibi Galatasaray’ı Selçuk’un tek golüyle 1-0 yenerek şampiyonluk yarışında önemli bir engeli aştı. Sarı kartlar: Mustafa Sarp, Caner, Baros (G.Saray), Mehmet Topuz, Volkan (Fenerbahçe)

  2010 Galatasaray 0-1 Fenerbahçe maç sonucu

  2010 Galatasaray 0-1 Fenerbahçe maç sonucu Ali samiyen stadında selçuk’un attığı golle fenerbahçe 1-0 derby maçını kazandı. fenerbahçe önemli 3 puan aldı ve şampiyonluk yolunda bursaspor’a 3 puan yaklaştı aradaki puan farkı 3’e indi.

  Siyah nakışlı el yapımı bayan şalı

  Siyah nakışlı el yapımı bayan şalı

  Örgülü papatya çiçekli bayan şalı

  Örgülü papatya çiçekli bayan şalı

  Pembe kalpli kız tokası

  Pembe kalpli kız tokası