%archive_title% | Hobi Dünyası
 • Hakkında.
 • Aylık Arşiv: Mayıs 2010

  Şekilli isim yazma nurhan

  Şekilli isim yazma nurhan

  Şekilli isim yazma seni seviyorum

  Şekilli isim yazma seni seviyorum

  Facebook kurucusu mark zuckerberg resimleri

  Facebook kurucusu mark zuckerberg resimleri

  Call of duty black ops resimleri

  Call of duty black ops resimleri Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops, önümüzdeki Kasım ayında FPS severlerle buluşacak. Merakla beklenen bu yeni FPS oyunu için yayınlanan görseller görenleri şaşırtıyor. Crysis 2 ile aynı dönemde raflarda yer bulacak olan oyunun görselleri, bir hayli kaliteli gözüküyor.

  Güzel pembe beyaz bebek tokası

  Güzel pembe beyaz bebek tokası

  Çiçekli güzel bebek tokaları

  Çiçekli güzel bebek tokaları

  Victor hugo hayatı

  Victor hugo hayatı Victor Hugo 26 Şubat 1802’de Fransa’da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra kendini tümüyle edebiyata adadı. 1824 yılında Fransız coşumcularının (romantikler) yayın organı olan La Muse Française dergisini kurdu. Cenacle adını taşıyan coşumcu sanatçılar çevresinin üyesi ve onun odak noktası oldu. 1830-1843 arasında en verimli dönemlerinden birini yaşadı.

  Seyyid abdulkerim el-cili hayatı

  Seyyid abdulkerim el-cili hayatı Abdülkerim, 1365 veya 1366 (Hicrî 767) yılında doğdu. Doğum yeri olarak farklı yerler nakledilmektedir. Bazı araştırmacılara göre Bağdat yakınlarındaki Cilî kasabasında doğdu. Doğum yeri olarak İran’ın Cilan kasabasını gösterenler de mevcuttur. Bu farklılık el-Cilî, Cilanî, Gilanî, Geylanî şeklinde anılmasında da görülmektedir.

  Babalar gününe özel kravat hediyesi

  Babalar gününe özel kravat hediyesi

  Facebook hesabınızın hacklendiğini nasıl anlarsınız

  Facebook hesabınızın hacklendiğini nasıl anlarsınız Facebook kullanıcıların genellikle gerçek isimlerini kullandıkları, hatta cep telefonu bilgilerini de paylaştıkları bir sosyal ağ. Zaten geniş kullanım bulmasında en büyük faktör, insanların okul ve iş başta olmak üzere gerçek isimlerle arkadaşlarını bulup ekleyebilmesi olmuştu. Ancak bu aynı zamanda bir risk oluşturuyor. Sizin isminizin kullanıldığı Facebook hesabı birinin eline geçerse, sizmiş gibi davranarak çevreniz ile irtibata geçebilir, sosyal olarak zarar verebilir ya da özel bilgilerinizi ele geçirebilir.