• Hakkında.
 • Tag Archives: apple

  Yeni apple imac’ler özellikleri ve tarzı

  Yeni apple imac’ler özellikleri ve tarzı Apple iş yaptığı perakendecileri uyardı: “Kısa süreli bir iMac sıkıntısı olabilir.” 21.5 inç ekrana sahip 3.06GHz gücünde Intel işlemciye sahip iMac modelleri stoklarda tükendikten sonra yenileri gelmeyecek.

  Htc’den eric lin apple’ın anten sorununa yanıtı

  Htc’den eric lin apple’ın anten sorununa yanıtı Cuma günü yapılan basın toplantısında iPhone 4’ün anten sorununa değinen Steve Jobs, HTC, BlackBerry ve Nokia’nın telefonlarında da aynı sorunların olduğunu söylemişti.

  Apple iphone4 sinyal sorunu devam ediyor

  Apple iphone4 sinyal sorunu devam ediyor iPhone 4’ün sinyal sorunundaki gelişmeler günden güne daha da ilginç bir hal almaya başladı. Apple, tüm iPhone 4 kullanıcılarına gönderdiği açık mektupta iPhone’lardaki bir hatayı itiraf etti. Gönderilen bu postalara göre, ilk iPhone’dan itibaren, bir hata yüzünden sinyal seviyesi yanlış hesaplanıyormuş.

  İphone4 sinyal sorununda güncelleme çözüm değil

  İphone4 sinyal sorununda güncelleme çözüm değil Apple’ın popüler telefonu iPhone’un en yeni modelindeki sinyal sorunu devam ediyor. Daha önce resmi bir açıklama yapan Apple, sorunun yazılım güncellemesi ile çözüleceğini duyurmuştu. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra ise AntenaSys ile ortak açıklama yapan Apple, konunun fazla abartıldığını söylemişti. Buna rağmen sorunu çözmek için uğraşmaya devam eden Apple, çalışmaları sonucunda ilk açıklamadaki yazılım güncellemesinin sanıldığı şekilde bir çözüm üretemeyeceğini keşfetti.

  İphone 4 anten sorunu ile ilgili açıklama

  İphone 4 anten sorunu ile ilgili açıklama Yazılım ve donanım devi Apple, yeni nesil akıllı cep telefonu iPhone 4’ün sinyal sorunuyla ilgili beklenen açıklamayı yaptı.

  Apple iphone4 de sinyal sorunu büyüyor

  Apple iphone4 de sinyal sorunu büyüyor iPhone 4’ün sinyal problemiyle ilgili şikayetler oldukça büyümeye başladı. Apple ise bu konuya tam bir çözüm getirmiş olabilir.Firmanın haftaya yayınlayacağı iOS 4.0.1 güncellemesinin bu sorunun üstesinden gelmesi bekleniyor. Apple’ın forumlarındaki destek konularında verilen bilgilere göre, bu güncellemeyle telefonun daha temiz ve ulaşılabilir sinyale çok daha hızlı geçiş yapması sağlanacak.

  Apple iphone 4 güçlü özellikleri

  Apple iphone 4 güçlü özellikleri 7 Haziran itibariyle Apple tarafından resmi açıklaması yapılan  yeni nesil iPhone modeli iPhone 4, sonunda bugün itibariyle piyasadaki yerini aldı. iPhone 4’ü edinmek isteyen teknoloji takipçileri, Apple Store’ların önünde uzun kuyrukların oluşmasını sağlamıştı. Diğer bir deyişle, merakla beklenen iPhone 4, sonunda kullanıcıya indi.

  İphone 4 siparişleri kullanıcılara ulaşmaya başladı

  İphone 4 siparişleri kullanıcılara ulaşmaya başladı Evet, artık iPhone’larına herkesten önce ulaşmak için sipariş veren Apple çılgınları, iPhone 4’lerine kavuşmaya başladılar bile. Amerika’da kullanıcılar şimdiden iPhone 4’leri ellerinde, kutularını açıyorlar ya da internetten yeni cihazlarının kargo durumunu görebilmek için, kargo sayfalarını sürekli yeniliyorlar.

  iPhone’a tampon koruması geldi

  iPhone’a tampon koruması geldi Apple, iPhone 4 ile gelen yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Tam anlamıyla telefonun özelliklerinden biri olmayacak olan bu yenilik de kendinden bahsettirebilir.

  Apple yeni modeli iphone 4 özellikleri

  Apple yeni modeli iphone 4 özellikleri Hakkında çıkan söylentiler ve basına sızan prototip fotoğraflarının ardından iPhone 4, teknoloji meraklılarını oldukça heyecanlandırdı. Öncelikle iPhone 4, 3GS ile karşılaştırıldığında daha keskin köşe hatlarına sahip. Telefonun boyutları 115 x 57 x 9 milimetre ve toplamda 137 gram ağırlığında. Yani yaklaşık 2 gram daha ağır.