• Hakkında.
 • Tag Archives: Bilgisayar

  Age of Mythology initialization failed hatası çözümü

  Geçen gün yaşadığım bir problem. Age of Mythology kurdum oyunu açtım ekran ayarlarını yaptım vs. herşey güzel daha sonra oyunu kapatıp bir kaç program kurdum sonra bir baktım oyun açılmıyor açılış şu şekilde; Oyun videosu geliyor enter’a basıyorum oyun gidiyo. “initialization failed” hatası veriyor. Daha sonra araştırdım durumun dilden kaynaklı olduğunu söylediler ancak o bile fayda etmedi bilgisayarımda Windows 8 kurulu diğer dillerdede sanırım bu problem var. Sorun: Ekran kartından kaynaklanıyor. Çözüm ise: Masaüstündeki simgeye […]

  Şekilli laptop kılıfı

  Şekilli laptop kılıfı

  3D bilgisayar laptop lcd ekranlar hakkında bilgi

  3D bilgisayar laptop lcd ekranlar hakkında bilgi Tıpkı TV’lerde olduğu gibi 3D keyfini yaşamak için özel gözlükler gerekiyor. Fakat yalnızca gözlük almak da her şeyi 3D formatında görebileceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü kullandığınız ekran minimum 120 hertz’i desteklemeli veya özel bir filmle kaplı olmalı. Kısacası yükseltme yapmak da yeterli olmuyor ve bu gereksinimlere uygun cihazlar seçmeniz gerekiyor.

  Çocuklar için bilgisayar kullanma yaşı

  Çocuklar için bilgisayar kullanma yaşı İngiltere’de yaşayan psikiyatr Dr. Sigman yaptığı araştırmalar sonucunda, dokuz yaşının altındaki bilgisayar kullanan çocukların beyinlerinde büyük hasarlar meydana geldiği konusunda yetkilileri uyardı.

  Bilgisayar güvenlik

  Bilgisayarınıza güvenlik kalkanı kurun

  Bilgisayar Güvenliği

  Bilgisayar Güvenliği

  Bilgisayar Güvenlik

  Bilgisayar Güvenlik

  son teknoloji bilgisayar

  son teknoloji bilgisayar

  bilgisayar ödev kapakları

  bilgisayar ödev kapakları

  bilgisayar ekranı için köpek resimleri

  bilgisayar ekranı için köpek resimleri