• Hakkında.
 • Tag Archives: Biyografi

  Seyyid abdulkerim el-cili hayatı

  Seyyid abdulkerim el-cili hayatı Abdülkerim, 1365 veya 1366 (Hicrî 767) yılında doğdu. Doğum yeri olarak farklı yerler nakledilmektedir. Bazı araştırmacılara göre Bağdat yakınlarındaki Cilî kasabasında doğdu. Doğum yeri olarak İran’ın Cilan kasabasını gösterenler de mevcuttur. Bu farklılık el-Cilî, Cilanî, Gilanî, Geylanî şeklinde anılmasında da görülmektedir.

  Turgay Biçer

  Turgay Biçer

  Belgin Doruk

  Bir zamanlar, milyonlarca Türk kadınının görüntüsünü taklit etmeye çalıştığı bir yıldızdı o. İncecik topuklu ayakkabıları, kabarık etekleri, kabarık siyah saçları ve çekik gözleriyle bugün belli bir yaşın üzerinde olan kuşağın idolüydü.

  Elano Blumer

  Elano Blumer

  Matteo Ferrari Biyografi

  Matteo Ferrari Biyografi

  Leo Franco Biyografi

  Leo Franco Biyografi

  Abdul Kader Keita Biyografi

  Abdul Kader Keita Biyografi

  HUGO BROOS Kimdir

  HUGO BROOS Kimdir,Hayatı Biyografi

  Bilica Biyografi

  Fener’in ilk bombaları Beşiktaş’ın da peşinde olduğu G.Antepli Bekir’i renklerine bağladı. Sivas’tan Bilica’yı kadrosuna kattı, karşılığında Yasin’i verdi. M.Topuz’un bonservisini aldı. Selçuk Şahin’le nikah tazeledi. BILICA KİMDİR? 14 ocak 1979 da Brezilya’nın Campina Grande şehrinde dünyaya gelen Fábio Alves da Silva (Bilica) futbola, ülkesi Brezilya’da başladı. Stoper mevkiinde oynayan Bilica 1.87 boyunda ve 80 kilo ağırlığında. Bilica profesyonel kariyerine 1996 yılında Brezilya’nın Bahia takımında başladı. 2 sezon bu takımda forma giyen Brezilyalı oyuncu 1998 yılında […]

  emre aydın biyografisi

  İlk öğretimi Isparta`da tamamladı. Antalya Anadolu Lisesi`nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde öğrenim gördü.