• Hakkında.
 • Tag Archives: Golf

  Volkswagen golf VI body kit resimleri

  Volkswagen golf VI body kit resimleri

  2010 Golf GTI resimleri

  2010 Golf GTI resimleri

  En iyi golf oyuncuları

  En iyi golf oyuncuları

  golf resimleri

  golf resimleri

  yabancı video golf

  yabancı video golf

  Golf zenginlerin sporu değildir?

  Neden olf zengin sporudur ki hiç anlamam aslında o kadar basit ki topu alıyosun bı yere koyup daha once kurekle kazdıgın cukura sokmaya calısıyosun hatta daha eglencelı olsun dıye atıslarını bıraz uzaktan yapıp bunlara puanlar verıyosun..gayet ucuz hele ki bizim gibi kocaman bı ulke icin..Bir de ınsanlar futbola “bır top 22 tane delı onun pesınden kosturuyo ne o 2 dıregın arasından gecırcekler” gıbı golf u goz ardı edıcı yorumlar yapıyo ne kadar yannıs diiimiii…

  En güzel golf sahası resimleri

  En güzel golf sahası resimleri

  En güzel golf sahası resimleri olan yabancı bir site buldum.Sizlerle paylaşmak istedim

  Türkiye’nin en büyük golf sahası, Belek’teki Tat Golf International Golf Club

  Türkiye’nin en büyük golf sahası, Belek’teki Tat Golf International Golf Club’a ait sahadır. 1997 tarihinde 27 delikli olarak inşa edilen saha,yerli yabancı golfseverlerin isteklerini gözönünde bulundurularak, profesyoneller tarafından inşa edilmiş. Üç adet 9 delikli parkurun bulunduğu sahada, birçok farklı kombinasyonda oynama imkanı bulunuyor.

  Golf sporu için ne dediler?

  “Golf bir aşk hikayesi gibidir: Ciddiye almazsanız tadı çıkmaz, fazla ciddiye alırsanız kalbiniz kırılır” Arnold Daly

  Golfün temel kuralları nelerdir?

  Sevgili Golfçüler,

  Bilindiği gibi her golf sahasının kendine göre karakteristik bir özelliği vardır.Zaten;golf oyununu diğer sporlardan farklı kılan en çekici yanlarından biri de bu değil mi? Değişik bitki;örtüleri,farklı iklimkoşulları ve çeşitli zorluk derecelerindeki sahalarda yarışmak,golf oynamayı doyumsuz bir zevk haline getirir. İşte bu çok farklılık nedeniyle, golf sahalarında karşılaşılabilecek anormal durumlarda uygulanacak yöntemler, oyun komitesi tarafından, o sahaya özgü “yerel kurallar” olarak saptanır ve ilan edilir. Ancak hiçbir golf kuralı, yerel kurallar tarafından geçersiz kılınamaz. Bu ayki yazımda sizlere, yerel kurallar kapsamına giren bazı durumlardan kısa örnekler vermek istiyorum. Aşağıda bahsi geçen durumlarda, ancak sahanın oyun komitesi tarafından yerel kural olarak ilan edilmesi şartı ile, kolaylık sağlanabilir.