• Hakkında.
 • Tag Archives: hack

  Facebook hesabınızın hacklendiğini nasıl anlarsınız

  Facebook hesabınızın hacklendiğini nasıl anlarsınız Facebook kullanıcıların genellikle gerçek isimlerini kullandıkları, hatta cep telefonu bilgilerini de paylaştıkları bir sosyal ağ. Zaten geniş kullanım bulmasında en büyük faktör, insanların okul ve iş başta olmak üzere gerçek isimlerle arkadaşlarını bulup ekleyebilmesi olmuştu. Ancak bu aynı zamanda bir risk oluşturuyor. Sizin isminizin kullanıldığı Facebook hesabı birinin eline geçerse, sizmiş gibi davranarak çevreniz ile irtibata geçebilir, sosyal olarak zarar verebilir ya da özel bilgilerinizi ele geçirebilir.

  milw0rm.com kapandı!

  Çok ünlü hackerların en büyük hobisi açıkların toplandığı büyük site milw0rm kapandı! Geçengün str0ke yani milw0rmun sahibinin yazısını okudum. Milw0rm’a girmek isterseniz maziyi kurcalamak için aşağıdaki linklere yıklayın istediğiniz yılı ayı seçip takılın. www.milw0rm.com www.milw0rm.org bu üstteki linkleri deneyin. :) Yazık oldu valla neden diyceksiniz açıklar çıktıkça güvenlik artıyodu aslında!

  Hackerlar için süper resimler, hacker resimleri

  Sizlere internette bulduğum en güzel hacker resimlerini gösteriyorum. Tabi hacker resimleri derken kişisel resimler değil hackerlar için yapılan güzel resimler yani hackerlar için masaüstü resimleri diyelim :)