• Hakkında.
 • Tag Archives: hobby

  Gp nitro gas gsvision 18 model hobi

  Gp nitro gas gsvision 18 model hobi

  Blade CP Pro 2 PNP Helicopter

  Blade CP Pro 2 PNP Helicopter

  Hyper ST Nitro Yakıtlı RC Truggy RTR with MacStar 28

  Hyper ST Nitro Yakıtlı RC Truggy RTR with MacStar 28

  T5509 / JATO 3.3 yakıtlı araba

  T5509 / JATO 3.3

  Çılgın koleksiyoncu

  Tam 1500 Kalem Açacağı Biriktirmiş…

  en iyi müzik sitesi

  Dreamtv.com.tr, Altın Örümcek Web Ödülleri 2007 finalinde, halk oylaması sonucu en iyi müzik sitesi seçildi.

  Altın Örümcek Ödülleri hafta içinde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

  Altın Örümcek web ödülleri müzik kategorisinde müzikle, müziğin dağıtımı ya da sunumu ile ilgili siteler yer alıyor.

  2006 yılının en iyi müzik içerikli web sitesi ödülünün sahibi olan Dreamtv.com.tr de içeriğini renkli hale getirmeye devam ediyor.

  Güncellenen haberler, albüm tanıtımları, Dream TV yayın akışı, dünya müzik listelerindeki değişimler, sitenin adresinde toplanıyor.

  su üstüne yazı yazmak

  su üstüne yazı yazmak

  okuduğum en güzel kitap..olay amerikada geçiyor..zaten muhyiddin şekur bir psikolog..aldığı gerçek tekke eğitimini anlatıyor..bu kitabını okuyunca herkes kendindeki en büyük eksikliği farkediyor..ve onu bulmak için gerek içsel gerek dışsal olarak yollara düşüyor..ben düştüm ve buldum elhamdülillah

  çok şeker bebek patikleri

  diğer sitem ashabilyemin.com’da beni şaşırtan konulardan birisi “çok şeker bebek patikleri” konusunun çok populer olmasıydı.diğer resimler bölümüne zuhal arkadaşımızın açtığı bu konu o bölümün en çok tıklanan konusu oldu.bugün itibariyle 47.533. çılgınca değilmi :)

  dövme ile ilgili çok güzel bir karikatür

  dövme ile ilgili çok güzel bir karikatür buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.karikatürü çok seviyorum.hele sütaş ineğinin karikatürlerine bayılıyorum.

  Dövmeyi daha sonra sildirmek mümkün olur mu?

  DÖVME SİLDİRME

  Dövme sildirme işlemi;

  Artık yıllar önce yaptırdığınız, görmekten sıkıldığınız ya da çeşitli sebeplerden ötürü dövmenizi sildirmek isterseniz bunun kolay bir yöntemi var. Lazer ile dövme sildirmek için kışın güneşin az göründüğü günler çok ideal. Eskiden klasik yöntemle yani deri soyularak dövme çıkarılmaya çalışılırdı fakat lazer ile dövme sildirme işleminde anestezi gerekmezsizin acısız bir şekilde 3-4 seansta dövmenizden kurtulmanız mümkün. Eski yöntemler çok acı verdiğinden anestezi altında deri soyulur ve uzun süre kapanmayan yaralar ve bununda sonrasında izler oluşurdu.