• Hakkında.
 • Tag Archives: internet

  Microsoft internet explorer 9 deneme sürümü

  Microsoft internet explorer 9 deneme sürümü Microsoft Internet Explorer 9’un yeni test sürümü olan Platform Preview 3’ü yayınladı. Beta aşamasından önceki son test sürümünda pek çok yeni özellik var. Bunlar arasında HTML5 video tag, audio tag, 2D grafik için canvas tag ve WOFF standartlarında gömülü fontlar yer alıyor.

  Internet explorer 9 javscript hızı ve güvenlik

  Internet explorer 9 javscript hızı ve güvenlik İnternet tarayıcılar arasındaki yarışın 3 farklı kulvarı var: Hız, güvenlik ve yeni standartlara sunulan destek. Bir de pek anılmayan ama eski IE sürümlerinin ölmesini engelleyen geriye dönük uyumluluk söz konusu ama bu haberde esas mesele hız.

  İnternet haftası 2010 etkinlikleri

  İnternet haftası 2010 etkinlikleri Türkiye Interneti 12 nisanda 17.  yilini doldurmus olacak. Türkiye Internet Kamuoyunu, 5-18 Nisan’da gerçeklesecek 13. Internet Haftasini, tüm ülkede Internete verdigimiz öneme yakisir bir sekilde; interneti savunmaya, interneti konusmaya ve bu dogum gününü kutlamaya çagiriyoruz. Tüm kesimlerden, Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odalari, Çiftci Birlikleri, Ziraat Odalari, Mühendis Odalari, Barolar, Tabib Odalari, Bankalar Birligi, Noterler Birligi, Organize Sanayi Bölgeleri, Yerel Yönetimler, Internet Cafeler, Okullar, Kaymakamliklar, Valilikler, Bakanliklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, […]

  2010 İnternet haftası

  2010 İnternet haftası 12 Nisan tarihinde türkiye interneti kutlayacak. İnterneti yaygınlaştırmak amacı ile tüm türkiye genelinde kutlamalar yapacak. çesitli yerlerde seminerler,toplantılar verilecek.İnternet haftasının önemi interneti tanıtmak ve halkta internet bilincini  ve anne ve babalar’a güvenli interneti tanıtmak.Son 4 yıldır internet 2 hafta olrak kutlanıyor.

  Türkiyede kaç tane internet kullanıcı var

  Türkiyede kaç tane internet kullanıcı var

  2010 Basketbol FIBA Dünya Şampiyonası resmi internet sitesi

  2010 Basketbol FIBA Dünya Şampiyonası resmi internet sitesi

  ilk hacker

  ilk hackerlar

  internetin ilk alışveriş sitesi

  internetin ilk alışveriş sitesi

  İnternet Güvenliği

  Günümüzde internet, yasadışı yolları kullanarak masum insanları maddi ve manevi zarara uğratan birey

  internet dolandırıcılığı

  internet dolandırıcılığı