• Hakkında.
 • Tag Archives: microsoft

  Microsoft ve facebook birleşmesi

  Microsoft ve facebook birleşmesi İş yerlerinde, özellikle de masa başı iş yapanların bolca kaçamak yaptığı yegane yerlerden birisidir Facebook. Dünyada en çok tıklanan bu site, artık Microsoft Outlook 2010’la beraber ayağımıza kadar geliyor.

  Microsoft’un yeni dokunmatik mouse

  Microsoft’un yeni dokunmatik mouse Microsoft önümüzdeki haftalarda, çoklu dokunmatik özellikli bir fare ile karşımıza çıkabilir. Bilgisayar devinin böyle bir proje üzerinde çalıştığı biliniyordu ancak Blog yazarı Long Zheng’in dikkatini, bu projenin şu anda Microsoft Araştırma ekibi tarafından araştırılmakta olan “Mouse 2.0” projesi olabileceği, çekti.

  Windows 7 sp1 haziran sonu yayınlanacak

  Windows 7 sp1 haziran sonu yayınlanacak Microsoft, Windows 7 Service Pack 1 için Beta Test sürecini başlattı. Beta testçilerine e-posta yollayan Microsoft, durumu doğruladı. Yeni servis paketi İngilizce, Almanca, Japonca, Fransızca ve İspanyolca olarak sunulacak. RC sürümünün testinde Brezilyalı ve Türk kullanıcıların yoğun katılımı düşünüldüğünde, Türkçe test sürümünün olmaması oldukça üzücü.

  Microsoft internet explorer 9 deneme sürümü

  Microsoft internet explorer 9 deneme sürümü Microsoft Internet Explorer 9’un yeni test sürümü olan Platform Preview 3’ü yayınladı. Beta aşamasından önceki son test sürümünda pek çok yeni özellik var. Bunlar arasında HTML5 video tag, audio tag, 2D grafik için canvas tag ve WOFF standartlarında gömülü fontlar yer alıyor.

  Windows 7 tüm kısayolları

  Windows 7 tüm kısayolları Birkaç ay önce piyasaya sürülen Windows 7 işletim sistemi, Vista’nın kötü imajı yüzünden kullanıcıların önyargılı yorumlarına maruz kalmıştı. Ancak, sistemi kullananlar bu endişlerinin yersiz olduğunu fark etti.

  Microsoft Müşteri Hizmetleri

  Microsoft Müşteri Hizmetleri

  Microsoft 2009

  Microsoft 2009

  n97 teknoloji temaları

  n97 teknoloji temaları

  microsoft (mikrosoft) ne zaman kuruldu

  microsoft (mikrosoft) ne zaman kuruldu