• Hakkında.
 • Tag Archives: mum

  yabancı mum yapımı siteleri

  yabancı mum yapımı siteleri

  yüzen mum nasıl yapılır ? video

  yüzen mum nasıl yapılır ? video

  Aysel Özkan’dan en güzel el yapımı mumlar

  Aysel Özkan’ın Butik Mumları

  Bu şahane mumların hepsini ,ülkemizin en önemli mum tasarımcılarından Aysel abla kendi elleriyle bizzat yaptı.Resimlerinide benim ve Ayşenin çektiklerini beğenmeyip kendisi tek tek çekti.Bize sanatçı kaprisi yaptı Aysel ablaya çalışmalarının devamını dileriz..Elleri dert görmesin..

  Kabak mumluk

  Kabak mumluk

  Aksesuar olarak mum kullanın

  Çeşit çeşit renk, desen, koku ve modelleriyle, ev ve ofislerin vazgeçilmezi haline gelen mumlar, yorgun bir günün sonunda, sakin bir müziğin eşliğinde titrek ışıklarla tam istediğiniz gibi yanarken ruhunuz gevşemeye başladı bile.

  Aysel Özkan’ın Butik Mumları

  Aysel Özkan’ın Butik Mumları

  Bu şahane mumların hepsini Aysel abla kendi elleriyle bizzat yaptı.Resimlerinide benim ve Ayşenin çektiklerini beğenmeyip kendisi tek tek çekti.Bize sanatçı kaprisi yaptı :) Aysel ablaya çalışmalarının devamını dileriz..Elleri dert görmesin..

  Mum yapımı ve en güzel örnekler

  İstediğiniz odanın atmosferini anında değiştiren ve güzelleştiren bu mumlar rahatlama, meditasyon, özel kutlamalar, sohbet, romantik bir ortam yaratmak için kullanılır..

  Pembe güller ve mum dizaynı

  Pembe güller ve mum dizaynı…

  Kırmızı gül ve mum dizayn

  Kırmızı gül ve mumlar

  Mum yapan arkadaşlar için güzel bir dizayn..

  Mum nasıl yapılır?

  Malzemeler :

  – Saf mum

  – Sterlin

  – Mum Boyası ve kalıp

  – İp

  Yapılışı :

  Saf mumu kap icerisinde erittikten sonra katılaşmasını sağlayan sterlin eklenir. Ölçek 1 kg saf muma 100 gr sterlin konur. İsteğe göre mum ve sterlin oranı ayarlanır. Renkli mum yapabilmek icin mum boyasından bir kürdan ucu ile bu karışıma eklenir. Karışımı kalıplara boşaltılır, ip karışımın ortasına gelecek şekilde yerleştirilir. Biraz soğuduktan sonra buzdolabına konulur. Buzdolabında donduktan sonra kalıptan cıkartılarak isteğe göre sim veya iplerle süslenir.