• Hakkında.
 • Tag Archives: Oyun

  Xbox 360 Slim resimleri ve inceleme

  Xbox 360 Slim resimleri ve inceleme Microsoft beş yıl kadar önce lanse ettiği Xbox 360 ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Sony PlayStation 3 ve Nintendo Wii’den önce pazara sunulan Xbox 360, “Üç Kırmızı” olarak bilinen “ölümcül” RRoD problemlerine rağmen, arka arkaya sunulan özel oyunlar ve Xbox Live servisi ile gündemdeki yerini korumayı bildi.

  Call of duty black ops resimleri

  Call of duty black ops resimleri Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops, önümüzdeki Kasım ayında FPS severlerle buluşacak. Merakla beklenen bu yeni FPS oyunu için yayınlanan görseller görenleri şaşırtıyor. Crysis 2 ile aynı dönemde raflarda yer bulacak olan oyunun görselleri, bir hayli kaliteli gözüküyor.

  2010 Call of Duty Black Ops duyurusu

  2010 Call of Duty Black Ops duyurusu Bu konuda ortaya daha önce de dedikodular çıkmıştı. Yeni Call of Duty oyununun adı ve haliyle konusu tartışıldı, merak edildi. Ve artık oyunun ismi ve çıkış tarihi kesin: Call of Duty: Black Ops isimli oyun, bir ertelem olmazsa 9 Kasım 2010’da raflardaki yerini alacak. Kesinlik kazanmasa da, oyun Güneydoğu Asya’nın ormanlarında geçecek, heyecan dolu bir aksiyon FPS olacak. Oyunun resmi sitesi de açıldı. Sitede henüz pek bir bilgi […]

  2010 God of war 3

  2010 God of war 3 Sony‘in en kuvvetli kalesi olan God of War 3, 15 Mart’ta raflardaki yerini alacak. Serinin ilk iki oyunu PlayStation 2 konsolunun ömrünün 3 yıl daha uzamasına neden olmuştu. Sony önümüzdeki aylarla ilgili tüm planlarını GOW 3 üzerinden yapmaya başladı bile.

  Hayvanat Bahçesi Oyun

  Hayvanat Bahçesi Oyun

  Nokia oyun indir

  Nokia oyun indir

  Basketbol nedir kaç kişiyle nasıl oynanır

  Basketbol nedir kaç kişiyle nasıl oynanır

  Basketbol Oyun Süresi

  Basketbol Oyun Süresi

  Basketbol Kaç periyottan oluşur

  Basketbol Kaç periyottan oluşur

  Basketbol Kaç dakika oynanır

  Basketbol Kaç dakika oynanır