• Hakkında.
 • Tag Archives: paylaş

  Facebook gizlilik ile ilgili yeni ayarlar

  Facebook gizlilik ile ilgili yeni ayarlar Facebook son zamanlarda gizlilik konusunda oldukça eleştiri almıştı. Kullanıcılarının bilgilerini, kullanıcının haberi olmaksızın başka sitelerle paylaşılması büyük tepki çekmişti.

  Facebook hakkında önemli ayarlar

  Facebook hakkında önemli ayarlar Facebook üzerinde bilgilerinizi korumanın en kolay yolu onları hiç paylaşmamaktır. Ama rahat durmayıp paylaşacağımız için nasıl hasarı azaltırız, Facebook’u nasıl yararlı bir araç olarak kullanırız işte kısaca buna bir bakalım.

  Facebook ınside hakkında bilgi

  Facebook ınside hakkında bilgi Bu platform yaklaşım olarak oldukça ilginç. Sosyal medya araçlarının geliştiriciler ve pazarlamacılar için önemine odaklanıyor. Bu alanda yeni ve başarılı uygulamalar geliştirmek isteyen, farklı yaklaşımlar denemek isteyen küçük ama çalışkan bir kesime hitap ediyor.

  Facebook yardım merkezi hakkında bilgi

  Facebook yardım merkezi hakkında bilgi Kendi profilinize yeni ayarları nasıl uygulayabileceğinizi buradan öğrenebilir, Facebook güvenliği ile bu kaynaktan yararlanabilirsiniz . Ancak birilerinden yardım istemeden önce yayınlanan mesajları ve rehberleri bir okumanız gerekiyor.