• Hakkında.
 • Tag Archives: şiir

  2010 Anneler günü ne zaman

  2010 Anneler günü ne zaman kutlanır 2010 Anneler günü ne zaman Anneler günü 2010 mayıs ayının 2. Pazar günü 09 mayısta  Anneler Günü özel olarak kutlanır.Anneler gününde anneleri anmak , onurlandırmak ve ne kadar sevdiğimizi göstermek amacıyla kutlanan özel bir gündür. Tüm dünyada anneler çocukları tarafından sevgi ve saygıyla anılır.

  Anneler günü tarihi

  Anneler günü tarihi Anneler günü, anneleri onurlandıran bir tatil günüdür. Değişik günlerde ve dünyada değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır. Farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlar, çünkü gün rakamı farklıdır.

  2010 23 nisan

  2010 23 nisan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23 Nisan  1935 yılından itibaren kutlanan, Türkiye Cumhuriyeti’nin millî bayramıdır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin de resmî tatil günü ve millî bayramıdır.

  2010 Şehit polisler haftası

  2010 Şehit polisler haftası Bu hafta polis haftası tüm türkiye genelinde kutlanıyor.Bizde tüm polislerimizin bu haftasını kutluyoruz.

  2010 Dünya şiir günü

  2010 Dünya şiir günü Dünya şiir günü UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü) tarafından 1999 yılında kabul edilidi.Dünya şiir günü’ nün şiir yazma öğretimi ve okumaya teşvik etmek ulusal, bölgesel ve

  oruç ile ilgili şiir

  oruç ile ilgili şiir

  Oruç Şiir

  Oruç Şiir

  komik romantik şiir dinle

  komik romantik şiir dinle

  romantik şiir sözleri

  romantik şiir sözleri

  anne ile ilgili resimli şiirler

  anne ile ilgili resimli şiirler