• Hakkında.
 • Tag Archives: Şiirler

  23 nisan ile ilgili şiirler

  23 nisan ile ilgili şiirler Günlerdir yolunu bekledik durduk. Sen geleceksin diye çiçek açtı, Bahçelerdeki bütün ağaçlar. Leylekler yuvalarına döndü Toprak ısındı, uyandı karıncalar. Çoluk çocuk yollara döküldü.

  Kutlu doğum haftası ile ilgili şiirler

  Kutlu doğum haftası ile ilgili şiirler Alemlere rahmet olarak gönderdi, Yaratmazdı sen olmasaydın felekleri, Sen içimizdeyken azap etmezdi, Benim peygamberim çok güzeldi. İman edenler için bir rahmetti, Aslı nur, cismin ademdi, Bizlere nur saçan bir kandildi, Benim peygamberim çok güzeldi.

  Turizm haftası güzel şiirler

  Turizm haftası güzel şiirleri Türkiye’mde insanlar, Dört mevsimi yaşarlar. Gelmeyenler bilemez, Ne ararsan bizde var. Yeraltı bir define, Güç yetmez kıymetine. Hatta paha biçilmez, Her yeri bir hazine…

  Çanakkale zaferi ile ilgili şiirler

  Çanakkale zaferi ile ilgili şiirler Bulutlar sarmıştı her yanı, Kapkara bir geceydi, Yağmur,bardaktan boşalırcasına, Sağnak gibi yağıyordu, Yedi düvelin gemilerinden yükselen, Top,tüfek sesleri, Her yanı inletiyordu, Mustafa Kemalin askerleri, Aslanlar gibi dövüşüyordu, Ve Çanakkale kahramanca, Düşmana selam veriyordu,

  2010 14 şubat sevgililer günü

  2010 14 şubat sevgililer günü Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun! Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  Oruç hakkında şiirler

  Oruç hakkında şiirler

  Oruç ile ilgili şiirler

  Oruç ile ilgili şiirler

  komik romantik şiirler video izle dinle

  komik romantik şiirler video izle dinle

  romantik şiirler dinle

  ahmet selçuk İlkan – sen vurdunda ben ölmedimmi ?

  romantik şiirler kısa

  romantik şiirler kısa