• Hakkında.
 • estetik cerrahi


  Minik Estetik Operasyonlar

  Teknoloji ve tıbbın el ele vererek gelişmesi kadınlar için hayatı daha da kolaylaştırıyor. Cilt lekeleri, kırışıklar ve diğer cilt sorunları için yepyeni estetik operasyonlar çözüm olarak sunuluyor.
  Minik Estetik Operasyonlar
  Estetik
  Dolgu Maddeleri

  Tüm dünya ve Türkiye’de kırışıkları gidermek, dudakları dolgunlaştırmak, elmacık kemiklerini belirginleştirmek için hyalüronik asit kullanılıyor. Derinin hemen altına enjekte edilen dolgu maddesi sayesinde uygulanan bölgenin özelliğine göre birkaç seans sonrasında tedavi tamamlanıyor.
  Radyo Dalgaları

  Cildin sıkılığını sağlayan en önemli maddelerden biri kolajendir. Radyo dalgası cihazıyla yapılan operasyonda deri altındaki su moleküllerinin hareket geçerek kolajen üretmesi sağlanıyor. Ortalama 30 dakika süren tedavi sırasında yoğun bir sıcaklık hissediliyor. Uygulanan bölgenin özelliğine göre 5-10 seansta tedavi tamamlanıyor. Tam sonucu 2 ay sonunda alabiliyorsunuz.
  Botoks

  Adını sıkça duyduğumuz botoks operasyonu göz çevresi, alın ve dudak üstü bölgesindeki mimik kırışıklarının giderilmesi için kullanılıyor. Sinir uçları üzerinde etki ederek kasların gevşemesini ve kırışıkların yok olmasını sağlıyor. Ehli ellerde yapıldığında doğal sonuçlar almanız mümkün.
  Mikro Derma Abrazyon

  Cilt yüzeyinin yenilenmesi ve kırışıkların giderilmesi için tercih edilebilen yöntemlerden biridir. Mikro Derma Abrazyon cihazı ile cilt yüzeyine alüminyum kristalleri püskürtülüyor. Hemen ardından vakum cihazı ile cilt yüzeyi temizleniyor. Ortalama  15 dakika süren operasyon, 5-10 seans sonrasında net sonuç verebiliyor.
  Minik estetik operasyonların tercih edilmesinde önemli nedenlerinden biri geri dönüşü olabilmesi. Yani estetik ömür boyu yüzünüzde kalmıyor. Bir süre sonra etkisini kaybediyor.
  anahtar kelimeler :
  estetik,estetik fiyat,estetik international,estetik oyunları,estetik fiyatları,estetik cerrahi,estetik ameliyatlar,estetik ameliyat,estetik merkezleri,estetik nedir,estetik burun ameliyatı
  kaynak