• Hakkında.
 • KARŞI CİNSİ ETKİLEMEK İÇİN 5 HOBİ


  KARŞI CİNSİ ETKİLEMEK İÇİN 5 HOBİ

  SİHİR: Bu tılsım işinde gerçekten bir keramet var. Kulaktan çiçek çıkarmak gibi adi bir numara bile doğru yerde kullanıldığında cinsi latife çok sevimli gelebiliyor. Zaten istikamet Sermet Erkin demedik ki. Bunun Chris Angel’ı da var. Youtube’da izlenme rekorları kırıyor, hayranlarının yüzde 90’ı kadın.

  SPOR: Spor yapmak sağlıklı ve güçlü bir erkek olduğunuzun göstergesi. Hele bir de aynı sporla uğraşıyorsanız ortak yanınız da çıktı, o idmanın tadından yenmez artık. Taylandlı tenisçi Paradorn Srichapan’ı bir düşünsenize. O kadar manken-modelle etkileyici şahane bakışları sayesinde çıkmadı herhalde.

  GİTAR: Gitarın bağlama ya da kemana neden bu kadar fark attığının hiçbir bilimsel açıklaması yok. Ama bin yıllardır kadınlar müziği ve müzisyenleri romantik ve çekici buluyor. Onun için bir şarkı yazın. Bestesi-güftesi her nasıl olursa olsun bir kadın kendisi için yazılmış bir şarkıyı her zaman beğenir.

  KOMEDİ: Gerçek bir hanımefendiyi tebessüm ettirebilmekte yakışıklılığın ötesine geçen bir çekicilik var. Bakınız Cem Yılmaz. Hadi siz de bugün başınızdan geçen terslikleri ona komik taraflarıyla anlatın. İlk günden hemen stand up yapamaz mısınız? Tamam, başlangıç olarak eğlenceli bir e-mail de kabul.

  DANS: Bakın bundan kaçış yok, eninde sonunda bir yerde yakalanırsınız. İster tango, ister vals, ister Kafkas. Bir dansı mutlaka iyi yapacaksınız. O dans ki performansınız, endamınız, figürleriniz yıllarca hatırda kalacak, dedeniz beni şöyle tuttu, böyle çevirdi diye torunlara bile anlatılacak.

  haber:hurriyet.com.tr