• Hakkında.
 • emre belozoğlunun resmi internet sitesi


  emre belozoğlunun resmi internet sitesi

  Oyuncumuz Emre Belözoğlu’nun internet sitesi yayınına başladı. www.emrebelozoglu5.com adresinden yayına başlayan sitesinde oyuncumuzun özel fotoğrafları ile videoları yer alıyor.

  “Yeni hedefler ve yeni bir site” başlığı ile bir yazı yayınlayan oyuncumuz “Şampiyonlar Ligi’nde Çeyrek Final oynama başarısını bir kademe daha arttırmanın, hatta sonuna kadar götürmenin takım olarak ana hedefimiz olduğuna inanıyorum” dedi.
  Emre Belözoğlu’nun yazısı şöyle: “Kısa bir süre önce yeni bir hayat başladı benim için. Kariyerime çok büyük bir camiada devam etmenin önemini çok iyi biliyorum. Fenerbahçe camiasına şampiyonluklar yaşatarak, en iyi hizmeti vermek istiyorum.

  Kadrodaki birçok arkadaşım ile daha önceden de Milli takım ve özel sohbetlerden tanışıklığım olduğu için uyum sorunu yaşamadım. Herkes çok profesyonel. Samandıra personeli de bir o kadar sıcakkanlı karşıladılar beni. Bu nedenle buraya gelmekle doğru kararı verdiğime inanıyorum.

  Yeni sezonda benden beklenenlere en iyi şekilde cevap verebilmek için, kendimi fiziki olarak ve moral açısından çok iyi hazırlamaya çalışıyorum. İlk defa MTK Budapeşte maçında Fenerbahçe taraftarı ile buluştuğumda, sahaya adımımı attığım anda hissettiğim duyguları tarif etmem mümkün değil. Bana güvenenleri, başta Başkanım olmak üzere mahçup etmemek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Fenerbahçe taraftarının kısa sürede sevgisini ve saygısını kazanacağımdan kuşku duymuyorum.

  Önümüzde 3 uzun yol var. Türkiye Kupası, Turkcell Süper Lig ve UEFA Şampiyonlar Ligi. Üç uzun yolda, kaliteli kadromuzla isteğimizi, göze hoş gelen futbolumuzu ve savaşçı ruhumuzu sahaya yansıttığımız sürece, hedeflerimize ulaşmamız için önümüzde bir engel göremiyorum. Geçen sene ulaşılan ve Avrupa futbolunda önemli basamaklar sıçratan Şampiyonlar Ligi’nde Çeyrek Final oynama başarısını bir kademe daha arttırmanın, hatta sonuna kadar götürmenin takım olarak ana hedefimiz olduğuna inanıyorum.

  Yeni sezona büyük hedeflerle ve yeni bir site ile giriyorum. Bu site aracılığı ile kişisel haberlerim ve kulübümle ilgili güncel haberlere ulaşabileceksiniz.

  Gaziantepspor maçı ile lig maratonumuz başlıyor. Zor bir deplasman, ancak gücümüzü sahaya yansıtarak kazanıp, taraftarlarımıza güzel bir galibiyet armağan etmek istiyoruz.

  Kısa süre sonra yeniden görüşmek üzere.

  Emre Belözoğlu”

  haber kaynak, fenerbahce.org