• Hakkında.
 • Kolay Kaşık bükme yöntemi ( Basitçe )


  kasikbukme

  Loş ve sessiz bir odada 5 dakika hiç birşey düşünmeden oturduktan sonra denemenize geçin

  Kaşığı bükmeyi bir amaç doğrutusunda istemeyin (insanlar görünce şok olacak, bunun sayesinde dinimizi anlatacağım gibi)

  Kaşığı metal olarak görmekten vazgeçin. Artık onu çok sevmenin vakti geldi çünkü o sizin eliniz ayağınız gibi beyninizle direkt olarak kontrol edebildiğiniz sıradan bir organınız… Onu böyle algılayın

  Kaşık bükmem için onun eriyeceğine inanmaya çalışırken yada yumuşak hissedeceğim diye, iyice konsantre olmaya çalışırken, fazla zorlandığınızdan kafanızın karıştığından enerjinizi kilitlediğinizi biliyor musunuz?

  Korku, inançsızlık, heyecan gibi şeylerin enerjinizi kitleyen diğer şeyler olduğunu bilmek istersiniz dedik.

  Kaşığı bir çoğumuz çok az bükmüştür. Forumlarımızda çok tecrübe anlatıldı. Kaşığı az veya çok bükmenin aynı şey olduğunu aradaki tek farkın beynin koyduğu sınır olduğunu biliyor musunuz?

  Kaşığı bükmeden önce aşağı yukarı düz bir şekilde şiddetlice sallamanın, onun moleküllerinin bükülmesini kolaylaştırıcı biçime getireceğini öğrenmiş oldunuz… (çok yumuşak kaşıklar kullanmayın)

  Tekniği en az 10 dakika boyunca aralıksız deneyiniz. Çünkü hemen yavaş yavaş bükülmeye başlamaz

  Kaşığı masa üzerinde ezberlediğiniz bir noktaya ters olarak koyun. Yer ve arasındaki farkı ölçün. Deneyinizden sorna bu farkı tekrar inceleyin.

  Hayatta mutlu olun, kendinizi sevin, kimseye kin gütmeyin, bencillik,kendini beğenmişlik yapmayın, herkesi affedin, insanları sevin, cisimleri bile yaratından ötürüde olsa sevin. Tanımadığınız insanlara selam verin, o da, sizde mutlu olacaksınız, ibadet edin, huzursuz olacak şeylerden kaçının, istemediğiniz şeyleri yapmayın!, bütün bunlar enerjinizi serbest bırakmanızda çok yardımcı olacak unsurlardır.
  Başarılar…