• Hakkında.
 • Tag Archives: güvenlik

  Facebook’ta yüz tanıma sistemi

  Facebook’ta yüz tanıma sistemi Dünya çapında, 500 milyon kullanıcıya sahip olan Facebook üyelerini paraya çevirmek için her yolu deniyor. Üyelerini reklam avantajı olarak kullanan Facebook, kullanıcılarına yeterince saygı göstermediği için kan kaybetmeye başlamıştı.( Facebook’un Yetki Alanı Artıyor )

  Facebookta panik düğmesi özellikleri

  Facebookta panik düğmesi özellikleri İngiltere’de, Facebook ve CEOP’un (Çocuk İstismarı ve İnternet Güvenlik Merkezi) arasında uzun süredir, sosyal iletişim ağında bir “panik düğmesi” olup olmaması konusunda tartışmalar yaşanıyordu. CEOP’un istediği her sayfada bir panik düğmesi olması ve bu düğmeyle çocuk istismarı yapanların doğrudan CEOP’a bildirilebilmesiydi.

  Facebook hakkında önemli ayarlar

  Facebook hakkında önemli ayarlar Facebook üzerinde bilgilerinizi korumanın en kolay yolu onları hiç paylaşmamaktır. Ama rahat durmayıp paylaşacağımız için nasıl hasarı azaltırız, Facebook’u nasıl yararlı bir araç olarak kullanırız işte kısaca buna bir bakalım.

  Internet explorer 9 javscript hızı ve güvenlik

  Internet explorer 9 javscript hızı ve güvenlik İnternet tarayıcılar arasındaki yarışın 3 farklı kulvarı var: Hız, güvenlik ve yeni standartlara sunulan destek. Bir de pek anılmayan ama eski IE sürümlerinin ölmesini engelleyen geriye dönük uyumluluk söz konusu ama bu haberde esas mesele hız.

  Facebook hesabınızın hacklendiğini nasıl anlarsınız

  Facebook hesabınızın hacklendiğini nasıl anlarsınız Facebook kullanıcıların genellikle gerçek isimlerini kullandıkları, hatta cep telefonu bilgilerini de paylaştıkları bir sosyal ağ. Zaten geniş kullanım bulmasında en büyük faktör, insanların okul ve iş başta olmak üzere gerçek isimlerle arkadaşlarını bulup ekleyebilmesi olmuştu. Ancak bu aynı zamanda bir risk oluşturuyor. Sizin isminizin kullanıldığı Facebook hesabı birinin eline geçerse, sizmiş gibi davranarak çevreniz ile irtibata geçebilir, sosyal olarak zarar verebilir ya da özel bilgilerinizi ele geçirebilir.

  Bilgisayar güvenlik

  Bilgisayarınıza güvenlik kalkanı kurun

  Bilgisayar Güvenlik

  Bilgisayar Güvenlik

  PC Güvenlik

  PC Güvenlik

  İnternet Güvenliği

  Günümüzde internet, yasadışı yolları kullanarak masum insanları maddi ve manevi zarara uğratan birey

  en gelişmiş güvenlik kamerası

  global güvenlik, güvenlik kameraları, kamera sistemi, güvenlik kamerası, güvenlik sistemleri, kamera sistemleri, güvenlik kamera sistemi,