• Hakkında.
 • Pes 2011 yaz sonu çıkması bekleniyor


  Pes 2011 yaz sonu çıkması bekleniyor

  Konami, kendi resmi sitesinden bugün itibariyle Pro Evolution Soccer 2011’i duyurdu. PES 2011 yaz sonu PS2, PS3, PC, X360, Wii, PSP için ilgili satış mağazalarında kullanıcılarına sunulmaya başlanacak.Kullanıcılarına sınırsız özgürlük sağlamayı amaçlayarak Master Leigue Online’ın katılımıyla hazırlanan PES 2011 gerek yeni animasyonları gerekse hareket yakalama teknikleriyle çok konuşulacak gibi gözüküyor.

  PES 2011 ile sınırsız kontrol
  Kullanıcılarına yüzde yüz gerçek kontrol imkanı sunmayı hedefleyen PES 2011 bunun için özel tasarlanmış kontrol sistemi kurarak gerçek sahalarda mümkün olmayan pozisyonların PES 2011’de yaşanmasını engelleyecek. Bu sistemle pasların düzgün bir şekilde yönetilmesini hedefleyen PES 2011 akıllı koşularla boş alanlar yaratma imkanını sunacak. Gerçek hayat futbolunu en iyi şekilde taklit etmeyi hedefleyen PES 2011 top sürmeyi ve kontrolünü zorlaştırarak PES’de sahanın ortasından doğrudan kaleye ulaşmayı imkansız hale getirecek.
  Pas imkanını daha da geliştiren PES 2011 şut, taç, koşuyoluna top ve havadan topta çok iyi bir kontrol sistemi sunuyor. Oyuncuların bu şekilde oyunu çok daha rahat yönlendirmesini hedefleyen PES  2011 pasların şiddetini kesin olarak ayarlma imkanınıda oyuncularına sunacak. Bununla birlikte oyuncular rakiplerinin topun kontrolünü kaybetmesi için pres de yapabilecekler.

  kaynak