• Hakkında.
 • CM 2010


  http://www.oyununuindir.com/img/cm10.jpg

  CM 2010

  (VİDEO) Eğer siz de tuttuğunuz takımı, teknik direktöründen daha iyi yönetebileceğinizi düşünüyorsanız ve yıllardır bir kez bile şampiyonluk yüzü görememekten yakınıyorsanız size bir müjdemiz var. Championship Manager 2010 bugün piyasaya çıkıyor. Championship Manager 2010 ile siz de takımınızın başına geçip, şampiyon yapmak için çalışabilirsiniz.

  Futbol menajerliğinin en başarılı oyunu olan Championship Manager (CM), 2010 versiyonu ile ve tamamen Türkçe olarak piyasaya çıktı. Yaklaşık iki senedir geliştirilen CM 2010; özel 3D maç motoru, ölü top düzeni yaratıcısı, alıştırma antrenmanları ve CM Season Live� gibi yepyeni özelliklerle futbol menajerlik oyunlarının çehresini değiştirecek.

  En yeni verileri parmaklarınızın ucuna getiren devasa oyuncu veritabanı ile desteklenen oyunda gerçek futbol menajerliğinin tüm artı ve eksilerini bilgisayarınızda yaşayacaksınız.

  Oyunun Türkiye Lansmanı için Türkiye’ye gelen Championship Manager 2010 Genel Müdürü Roy Meredith, Türkçe oyun konusuna çok önem verdiklerini belirterek, ‘Championship Manager 2010 tamamen Türkçe olarak pazara sunulacak. Oyunun Türkçe olarak hazırlanmasında daha önceki oyunların veri tabanlarından ulaştığımız dikkat çekici bir veri etkili oldu. Oyunun tüm dünyadaki kullanıcılarının istatistiklerimi tuttuklarını belirten Meredith, Oyuna başlangıçta en çok tercih edilen 10 takım arasında 3 Türk takımı olan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın bulunması bizi çok etkiledi. Ayrıca oyunun hazırlık aşamasında bir dahaki yıllarda da oyunun Türkçe çıkabilmesi için alt yapısını hazırladık. Bu nedenle bu kararımızı şimdiden oyun severlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz’ diye konuştu.

  Oyuna başlangıç için en çok tercih edilen 10 takım arasında, 4 İngiliz, 3 Türk, 2 İspanyol, 1 İtalyan takımı olduğunu vurgulayan Meredith, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın, Manchester United, Real Madrid, Barcelona ve Milan gibi takımların arasında yer aldığını da vurguladı.

  TANITIM İÇİN ÖZEL KAMPANYA ÖZEL FİYAT

  Kullanıcılar oyunun Türkçe dijital versiyonuna 10 Eylül saat 24:00’e kadar “istedikleri kadar ödeyerek” sahip olabilecekler. İlk kez denenen bu satış stratejisi hakkında Roy Meredith, çok heyecanlı olduklarını ve büyük bir başarı beklediklerini belirtti.

  Oyunun özel içerikli Şampiyon versiyonu ise 11 Eylül 2009 tarihinde tüm satış noktalarından 25 TL gibi cazip bir fiyat ile müşterilere sunulacak.

  OYUNUN BAZI ÖZELLİKLERİ

  Şampiyon versiyonu;

  * CM Season Live güncellemeleri
  * Menajer defter ve kalemi
  * Devasa oyun içi lig yapısı posteri

  3D Maç Motoru

  Taç çizgisine geçin ve tüm çalışmalarınızın meyvesini tamamen 3D olarak, futbolcu başına 500’ün üzerinde animasyon, çeşitli hava durumu efektleri, stadyum ve kamera açılarıyla izleyin – maç günü duygularını hiç olmadığı kadar yoğun yaşayacaksınız.

  Ölü Top Düzeni Tasarımı

  Menajerler artık günümüz futbolunun önemli kısımlarından biri olan ölü top düzenleri tamamen kafalarındaki şekle göre yaratabilecekler. Maçı kazandıracak olan frikik veya korneri önceden planlayın ve takımınızın 3D sahada yaptığı antrenmanda nasıl göründüğüne bakın.

  Alıştırma Antrenmanı

  Menajerler artık antrenmanlarla da yakından ilgilenebiliyorlar. Farklı bireysel ve takım halinde çalışmalarla futbolcularınızı farklı tempolarda çalıştırabilir, 3D maç motoruyla izleyebilir ve verdiğiniz taktikleri uygulamakta ne kadar başarılı olduklarını görebilirsiniz.

  Gözlemci Ağı

  Gözlemciliğin de gerçek dünya futboluna daha yakın olması için menajerler dünya çapında gözlemci ağları kurabilecek ve en iyi anlaşmaları yapabilmek için yerel kaynaklardan yardım alabilecekler. Futbolcular hakkında bilgi toplamak için yatırım yaptıkça transfer pazarında rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

  Geliştirilmiş Haber ve Medya mesajları, yeni taktik ve formasyonlar, öncekilerden daha da fazla lig. Championship Manager 2010’a hoş geldiniz.

  CM SEASON LIVE

  6 aylık güncelleme sayesinde gerçek 09/10 sezonu oyununuzda olacak, en son takım skorları, lig tabloları, futbolcu transferleri, istatistik ve endüstrideki yenilikler. Yeni sezonda oyununuzu dilediğiniz yerden başlatabilir ve gerçek dünyadaki menajerlerin yaşadıkları zorlukları yaşayabilirsiniz.

  ZAMAN
  Kerim Gün / Zaman Online
  11 Eylül 2009, Cuma