• Hakkında.
 • CM 2010 Özellikleri


  http://www.oyununuindir.com/img/cm10.jpg

  OYUNUN BAZI ÖZELLİKLERİ

  Şampiyon versiyonu;

  • CM Season Live güncellemeleri

  • Menajer defter ve kalemi

  • Devasa oyun içi lig yapısı posteri

  3D Maç Motoru

  Taç çizgisine geçin ve tüm çalışmalarınızın meyvesini tamamen 3D olarak, futbolcu başına 500’ün üzerinde animasyon, çeşitli hava durumu efektleri, stadyum ve kamera açılarıyla izleyin – maç günü duygularını hiç olmadığı kadar yoğun yaşayacaksınız.

  Ölü Top Düzeni Tasarımı

  Menajerler artık günümüz futbolunun önemli kısımlarından biri olan ölü top düzenleri tamamen kafalarındaki şekle göre yaratabilecekler. Maçı kazandıracak olan frikik veya korneri önceden planlayın ve takımınızın 3D sahada yaptığı antrenmanda nasıl göründüğüne bakın.

  Alıştırma Antrenmanı

  Menajerler artık antrenmanlarla da yakından ilgilenebiliyorlar. Farklı bireysel ve takım halinde çalışmalarla futbolcularınızı farklı tempolarda çalıştırabilir, 3D maç motoruyla izleyebilir ve verdiğiniz taktikleri uygulamakta ne kadar başarılı olduklarını görebilirsiniz.

  Gözlemci Ağı

  Gözlemciliğin de gerçek dünya futboluna daha yakın olması için menajerler dünya çapında gözlemci ağları kurabilecek ve en iyi anlaşmaları yapabilmek için yerel kaynaklardan yardım alabilecekler. Futbolcular hakkında bilgi toplamak için yatırım yaptıkça transfer pazarında rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

  Geliştirilmiş Haber ve Medya mesajları, yeni taktik ve formasyonlar, öncekilerden daha da fazla lig. Championship Manager 2010’a hoş geldiniz.

  CM SEASON LIVE

  6 aylık güncelleme sayesinde gerçek 09/10 sezonu oyununuzda olacak, en son takım skorları, lig tabloları, futbolcu transferleri, istatistik ve endüstrideki yenilikler. Yeni sezonda oyununuzu dilediğiniz yerden başlatabilir ve gerçek dünyadaki menajerlerin yaşadıkları zorlukları yaşayabilirsiniz.

  ZAMAN