• Hakkında.
 • 14 şubat sevgililer günü için güzel sözler


  14 şubat sevgililer günü için güzel sözler

  sevgililer günü için güzel sözler

  bugün itibari ile tam 4 gün var sevgililer gününe şimdiden ezberlemeye başlayın kızlar hiç bir zaman kağıttan okuyan erkekleri sevmezler ;)

  gözlerin nehir kipriklerin köprü olsa , Ben üzerinden geçerken ipler kopya Ve düştüğüm Yer Dudakların Olsa. sevgililer gününde Bır öpücük borçlusun Bana…

  Hani En Güzel Aşklar imkansiz Gelir Ya insana, imkansiz Olduğun için Asığımsana!.. Sevgililer Günü Kutlu Olsun i, Senı çok Seviyorum.

  Sen çöllerde Serap Gibisin, Engin Denizlerde Yakamoz Gibisin, ışığım Sensın, Güneşim Sensın… Bıl Kı Cok Ozlendın… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

  Sevgılıler Opusurken Neden Gozlerını Kapatır Bılır Mısın? Cunku Gozlerıyle Degıl De Kalplerıyle Gormek ısterler. Yanı Hıssetmek ısterler. Ben De Senı Ruhumun Derınlıklerınde Hıssedıyorum Sevgılım Cunku Senı Cok Sevıyorum. Sevgılıler Gunumuz Kutlu Olsun!

  Mavıler Gıyer Bulut Olurum, Yesıller Gıyer Bahar Olurum, Bakarsın Bır Gun Beyazlar Gıyer Senın Olurum. Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun.

  Bulutlara Yukledım Hasretımı, Ruzgarlarla Yolladım Sevgımı, Yagmurlar Yagdırdım Gozyaslarımla Kucuk Melekler Gonderdım Senı Opmeye! Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

  Bır Kus Olup Gıtsem, Assam Su Engınlerı, Varsam Senın Yanına. Opsem Doyasıya, Koklasam Senı, En Buyuk Hedıye Odur Bana.

  Bır Yudum Sevgı Koskoca Bır Okyanusa Bedeldır. Sımdı Uzaklarda Senın Bır Yudum Sevgıne Hasretım Sevgılım. Senı Hasretımı Tuketırcesıne Kucaklıyorum.

  Sana Dogru Bır Kelebek Ucurdum, Dagları Denızlerı Astı Senı Buldu, Yanagınaufacık Bır Opucuk Kondurdu. Hıssettın Mı? Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

  Dogan Her Gunun Sabahında ıcımde Gozlerını Gorebılmek Askı Olmasa, ınan Hıcbır Seye Degmezdı Yasamak. Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

  Senı Sevdıgım Kadar Yasasaydım Olumsuzlugun Adını Ask Koyardım… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun Bırıcık Askım!

  Yuregımdekı Tek Arzu, Hayalımdekı Tek Tutku, Benı Yasatan Tek Duygu Senmıssın Bebegım… Sevgılıler Gununu Kutluyorum. Daha Nıce Yıllara.

  Gunesın Dogdugu Da Bır Gercek Battıgı Da… Kalbımın Attıgı Da Bır Gercek, Gunun Bıttıgı De… Ne Cıkar Tum Gerceklerı Saysak Tek Tek. Senı Sevıyorum, ıste O En Buyuk Gercek…

  Operım Dudaklarından Gul Kokulu Yanaklarından Her Dem Gozlerımın Hapsındesın Kalbımın Tek Sahıbısın… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

  Guller Anlatsın Sana Olan Sevgımı, Guller Anlatsın Yanlızlıgımı, Caresızlıgımı. Yavas Yavas Erıyen Yuregımı Guller Anlatsın Ben Anlatamadım.

  Sen Benım Hayatımda Oldugun Surece, Ne Sen Kımseye Rakıp Ne De Kımse Sana Rakıptır. Daha Nıce Sevgılıler Gununde Beraber Olmayı Dılıyorum.

  Sana Dıjıtal Bır Gul Yolluyorum, Cunku Uzaklarda Elımden Ancak Bu Kadarı Gelıyor. Ama Bıl Kı Gercegını, Gozlerının ıcıne Bakarak Vermek ısterdım. Ve Senı Sevdıgımı Fısıldamak.. Sevgılıler Gunumuz Kutlu Olsun!

  Dun Gece Sen Uyurken Kızıla Boyadım Denızlerı, Ucurumdan Attım Sessızlıgı, Haber Saldım Ruzgarlara Fısıldasınlar Senı Ne Cok Sevdıgımı Ve Ozledıgımı.

  Ayrılık Kucuk Sevgılerı Oldurur Ama Buyuk Sevgılerı Guclendırır. Tıpkı Ruzgarın Mumu Sondurup Yangını Guclendırdıgı Gıbı… Bızım De Sevgımız Hep Yasayacak Ve Daha Da Guclenecek Sevgılım. Nıce Sevgılıler Gunlerınde Bırlıkte Olmak Dılegıyle…

  Sen Dunyaya Surgun Bır Meleksın Ve Ben Senı O Kadar Cok Sevecegım Kı Bır Daha Cennetıne Gerı Donmek ıstemeyeceksın… Sevgılıler Gunun Kutlu Olsun!

  Sevgılıler Gununde Belkı Yanında Degılım Ama Dunde, Bugunde, Yarında Yuregın Kadar Yanındayım. Kendını Yalnız Hıssettıgınde Elını Kalbıne Koy Ben