• Hakkında.
 • 2010 Basketbol şampiyonası Türkiye slovenya


  2010 Basketbol şampiyonası Türkiye slovenya

  Çifte bayram yaşatın!

  6’da 6 yaparak çeyrek finale yükselen 12 Dev Adam ile Slovenlerin mücadelesi saat 21.00’de başlayacak ve NTV’den canlı yayınlanacak. Antrenör Tanjeviç ve oyuncularımızın tamamı yarı finale yükselip Türk basketbol tarihine geçecekleri konusunda hemfikir.

  2010 Dünya Basketbol Şampiyona-sı’nda 6 maçını da kazanan A Milli Takım’ımız, bugün çeyrek finalde Slovenya ile karşılaşacak. Türkiye ile Slovenya arasındaki mücadele Sinan Erdem Spor Salonu’nda saat 21.00’de başlayacak. Kritik randevu NTV’den canlı yayınlanacak.

  2010 Dünya Basketbol Şampiyonası’nda Türkiye’nin çeyrek finalde bugün karşılaşacağı Slovenya takımında tanıdık isimler yer alıyor.

  Slovenya Milli Takımı’nda oynayan Bostjan Nachbar Efes’te, Gasper Vidmar da F.Bahçe Ülker’de forma giyiyor. Milli Takım kadrosundaki Kerem Tunçeri, Sinan Güler, Kerem Gönlüm ve Ender Arslan Efes’te Nachbar’la, Oğuz Savaş ve Ömer Onan da Fenerbahçe Ülker’de Vidmar ile birlikte oynuyor. Slovenya’da Dragiç, Hidayet’le Phoenix Suns’tan, Brezec de Ersan’la M.Bucks’tan takım arkadaşı.

  kaynak