• Hakkında.
 • K1 Kickbox istanbul 2009


  DÜNYANIN EN İYİ KICKBOX DÖVÜŞÇÜLERİ KOZLARINI İSTANBUL’DA PAYLAŞACAKLAR

  Ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan K1 Kickbox Organizasyonu “It’s Showtime” 15 Ağustos 2009 tarihinde İstanbul İnönü Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

  Tüm dünyada K1 adı ile tanınan orta ve ağır siklet sporcuların ringe çıktığı, sayısız ülkede yayınlanan ve milyonlarca izleyicisi bulunan dünyanın en prestijli spor aktiviteleri arasında gösterilen Kickboks organizasyonu “It’s Showtime” ilk kez Türkiye’de düzenlenecek.

  It’s Showtime İstanbul” Organizasyonunda sonucu merakla beklenen karşılaşma K1 Dünya Şampiyonu Badr Hari ile Türk sporcu Erhan Deniz arasında olacak.

  It’s Showtime İstanbul’da her biri dünyaca ünlü ve birçok ünvana sahip 24 dövüşçü birbirleriyle karşılaşacak. K1 Dünya şampiyonu Badr Hari, birçok kez dünya şampiyonluğu ünvanını kazanmış Buakaw Pramuk, Kickboks Türkiye şampiyonu Peatbull lakaplı dövüşçümüz Erhan Deniz ve K-1 Max Dünya Şampiyonumuz Murat Direkçi, nefes kesen müsabakalar yapacaklar.

  It’s Showtime, Şampiyon sporcuların unvan maçlarının yanı sıra muhteşem lazer showlar, sahne-stadyum showları ve birçok sanatçının katılımıyla Kickboks severlere heyecan ve eğlenceyi bir arada sunacak.

  Aktivite 18:30da başlayacak olup,00:00’a kadar nefes kesen müsabakalar ve  görsel şovlarla devam edecek. Organizasyon müsabakaların ardından tüm dövüşçü ve basın mensuplarının konuklarımızla buluşacağı After Party ile son bulacak.

  Tüm dünyanın merakla beklediği maçlar:

  !! Badr Hari (Fas) vs.  Erhan Deniz (Türkiye) !!!
  Buakaw por Pramuk (Tayland) vs. Murat Direkçi (Türkiye)
  Giorgio Petrosyan (İtalya) vs. Adem Bozkurt (Türkiye)
  Craig Jose (U.K.) vs.  Şahin Yakut(Türkiye)
  Cosmo Alexandre (Brazilya) vs.  Kenan Tosun (Türkiye)
  Mourad Bouzidi (Tunus) vs.  Rustemi Kreshnik (Arnavutluk)
  Ruth Asdown (U.K.) vs.  Seda Duygu Aygün (Türkiye)
  Sahak Avetisjan (Ermenistan  vs.  Devrim Akarsu (Türkiye)

  Ve birbirinden değerli 24 sporcu izleyicilerini 15Ağustos Cumartesi günü İstanbul İnönü Stadyumu’nda bekliyor. Bu geceyi kaçırmayın!!!

  Detaylı bilgi için http://www.itsshowtime.com.tr