• Hakkında.
 • Fenerbahçe Merzifon Futbol Altyapı Okulu


  Fenerbahçe Merzifon Futbol Altyapı Okulu açıldı 24 Haziran 2009 Çarşamba

  http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2009-06-24_mer446.jpg

  Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerine devam eden  Fenerbahçe futbol alt yapı okullarına bir yenisi daha eklendi. Fenerbahçe Merzifon Futbol Altyapı Okulu, düzenlenen  törenle açıldı.
  Törene Merzifon Kaymakamı Kazım Tekin, Merzifon Milli  Eğitim Müdürü Şinasi Adıbelli, Merzifon Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Özcan, Fenerbahçe Futbol Altyapı Okulları Genel Koordinatör Yardımcısı Erhan Güventürk, veliler ve öğrenciler katıldı. Açılış konuşmasını yapan Fenerbahçe Merzifon Altyapı Okulu  Sorumlusu Kenan Özdilek, “İlçemizde bulunan gençlerimizin  spor faaliyetlerinde daha aktif olmasını sağlamak amacıyla Fenerbahçe Futbol Altyapı Okulunu açtık. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
  Törende daha sonra Merzifon Milli Eğitim Müdürü Şinasi Adıbelli,  Merzifon Eğitilebilir Zihinsel Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan büyük bir Fenerbahçe armasını, Başkanımız Aziz Yıldırım’a iletilmesi için Fenerbahçe Futbol altyapı Genel Koordinatör Yardımcısı Erhan Güventürk’e verdi.. Açılış toplu halde çekilen hatıra fotoğrafı ve tezahüratlarla sona erdi.
  Merzifon Fenerbahçe Futbol Altyapı Okulu’nda yaz dönemi boyunca pazartesi, çarşamba ve cumartesi olmak üzere haftada üç gün çalışılacak. Açılışa katılanlar,  Merzifon’daki öğrencilerin sportif anlamda gelişmelerini sağlayacak bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  haber fenerbahçe.org