• Hakkında.
 • Galatasaray misimovic transfer durumu


  Galatasaray misimovic transfer durumu

  Mutlu sona yaklaştı

  Wolfsburg’un Boşnak yıldızı Misimovic için Almanya’da görüşmelerini sürdüren Galatasaray yönetimi, bu transferde mutlu sona çok yaklaştı. Sarı kırmızılı yönetimin Boşnak yıldızın fiyatını istediği seviyeye çektiği öğrenildi..

  Sivasspor mağlubiyetinin ardından yabancı oyuncu transferinde girişimlerini hızlandıran Galatasaray yönetimi, Misimovic konusunda önemli yol katetti. Boşnak oyuncunun da İstanbul’a yeşil ışık yakmasıyla elini güçlendiren sarı-kırmızılılar, buna karşın Wolfsburg yönetiminin bu oyuncu için belirlediği yüksek bonservis bedeli karşısında geri adım atmak zorunda kalmıştı. Ancak Misimovic’in Wolsburg’a ayrılmak istediğini söylemesinin ardından transferde sıcak saatler yaşanıyor.

  Pazarlıkların ödeme planı konusunda devam ettiği ve taraftarların anlaşmaya çok yakın olduğu öğrenildi. Bu ufak pürüzünde aşılmasının ardından sarı-kırmızılıların Zvjezdan Misimovic transferini en geç Cuma günü resmen açıklaması bekleniyor. Adı Galatasaray’dan gönderilecek futbolcular arasında yer alan Elano ise takımda kalıyor. Galatasaray yönetimi teknik direktör Frank Rijkaard’ın ısrarla kadroda tutmak istediği Brezilyalı oyuncuyu satmaktan vazgeçti. Tecrübeli oyuncu sakatlığının geçmesinin ardından sarı-kırmızılı takımdaki yerini alacak

  kaynak