• Hakkında.
 • Galatasaray OFK Belgrad maçı


  Galatasaray OFK Belgrad maçı

  Aslan Belgrad'da, tur NTV ve FOOTBO'DA

  UEFA Avrupa Ligi’ndeki temsilcilerimizden Galatasaray, 3. ön eleme turundaki rakibi OFK Belgrad ile 2-2’nin rövanşında bugün karşı karşıya gelecek.

  Sarı kırmızılı takımın tur atlaması için kazanması ya da 3-3, 4-4 gibi gollü beraberlik alması gerekiyor. Aksi halde Avrupa Ligi’ne veda edecek.

  ÜST ÜSTE 4 SEZONDUR UEFA’DA
  Kulüpler düzeyinde Türk futbol tarihindeki en önemli başarıyı 1999-2000 sezonunda UEFA Kupası’nı kazanarak elde eden Galatasaray, son yıllarda bu organizasyonun değişmez isimlerinden biri oldu. Geçen yıldan itibaren Avrupa Ligi adı altında oynanan organizasyona Galatasaray, üst üste 4. kez katılıyor.

  ÖNCESİ VE SONRASIYLA TÜM HEYECAN NTV’DE
  OFK Belgrad-Galatasaray UEFA Avrupa ligi karşılaşması öncesinde ve sonrasında NTV ve NTV Spor, muhabirleri ve başarılı yorumcuları ile gün boyu ekrana getirecek.

  Yayın öncesi ve sonrasında yayınlanacak özel programlarda NTV ve NTV Spor’un usta isimleri Ercan Taner, Sergen Yalçın ve Mustafa Doğan maçı yorumlayacak. Özel program NTV Spor’da 16.30’dan itibaren, NTV’de ise 17.30’dan itibaren ekrana gelecek.

  Son gelişmeler, özel haber ve röportajlar, uzman yorumları, karşılaşma öncesinde ve sonrasında NTV ve NTV Spor ekranlarında yer alacak.

  GALATASARAY’IN MUHTEMEL 11’İ
  Galatasaray, rakibi OFK Belgrad ile bir gündüz maçında karşı karşıya gelecek. Omladinski Stadı’nda, 18.00’de, yerel saatle ise 17.00’de oynanacak karşılaşmaya sarı-kırmızılıların, Aykut, Sabri, Neill, Servet, Hakan, Cana, Barış, Pino, Arda, Serdar Özkan, Mehmet Batdal (Kewell) muhtemel 11’i ile çıkması bekleniyor.

  Mücadeleyi İsveç Futbol Federasyonu’ndan Daniel Stalhammar, Henrik Andren ve Per Brogevik hakem üçlüsü yönetecek.

  kaynak