• Hakkında.
 • Nokia 2700 classic özellikleri


  Nokia 2700 classic özellikleri

  Nokia, özgün bir tasarıma ve gelişmiş teknik özelliklere sahip yeni modeli Nokia 2700 classic cep telefonu ile pazardaki konumunu sağlamlaştırıyor. Nokia 2700 classic cep telefonunun dikkat çeken başlıca özellikleri arasında 2GB’a kapasiteye kadar hafıza kartı desteği, 2 megapiksel dijital kamera ve kolay kullanıcı arayüzü yer alıyor.

  Nokia’nın geliştirdiğini duyurduğu üç yeni cep telefonundan biri olan Nokia 2700 classic cep telefonu Nokia’yı mobil telefonlarda dünya lideri yapan formüle dayanıyor. Nokia 2700 classic, günümüzün yoğun temposunda ihtiyaç duyulan işlevselliği ve kullanıcı deneyimini bir araya getiriyor. Nokia 2700 classic cep telefonu özgün tasarımı ve malzemesi ile Nokia’nın bugüne kadar ürettiği en güzel modellerden biri olarak gösteriliyor ve son derece rekabetçi fiyatlarla satışa sunuluyor.

  Nokia 2700 classic ise Nokia’nın uygun maliyetli ve tam özellikli ürünleri arasında yer alıyor. Hafıza kartı yuvası sayesinde 2 GB’ye kadar saklama kapasitesi sunan Nokia 2700 classic cep telefonu dahili bir dijital müzik çalara ve 2 megapiksel kameraya sahip. Böylece, Nokia 2700 classic görüntüleme ve müzik dinlemeyi aynı derecede kolay hale getiriyor.

  Nokia yetkilileri, konu hakkında şu açıklamayı yapıyorlar: “Bu özellikler sayesinde, Nokia’nın online servisi Share on Ovi ya da başka web siteleri aracılığıyla yüzlerce formatta dosyaya erişmek, bunları kaydetmek ve paylaşmak mümkün oluyor. Nokia 2700 classic, zengin özellikleri ve kolay arayüzü ile, kullanıcılarına çok özel bir internet deneyimi sunuyor.”

  Nokia 2700 classic cep telefonunun 2009 yılının üçüncü çeyreği içerisinde piyasaya sunulması bekleniyor. Cihazın satış fiyatı ve teknik özellikleri ile ilgili olarak Nokia 2700 classic sayfamızı takip edebilirsiniz.

  orjinal link : Nokia 2700 classic