• Hakkında.
 • Nokia 5800 XpressMusic Özellikleri


  Nokia 5800 XpressMusic Özellikleri

  Blicca olarak ilk görüntülerini yayınladığımız Nokia 5800 XpressMusic resmi olarak yayınlandı. İnternette Nokia Tube ve iPhone‘a rakip şeklinde bahsedilen yeni telefonun görüntüleri, özellikleri ve fiyatı yazımızda.

  Nokia 5800 XpressMusic

  Nokia 5800 XpressMusic için resmi duyuru geldi, Symbian S60 işletim sistemine sahip ilk dokunmatik ekran telefon olma özelliğini taşıyor. Nokia direkt olarak iPhone ile kıyaslanmak istemiyor. XpressMusic serisiyle farklı bir çizgiye sahip olduklarını belirtiyor.

  Müzik merkezli telefon 3.2-inch haptic dokunmatik ekrana (dokunma hissi veren)çift LED Flash 3.2-megapiksel AF kamera, A-GPS, HDSPA ve microSD desteğiyle 16 GB‘a kadar genişletilebilen hafızaya sahip. Yüksek sesli hoparlörü fazlasıyla net ve canlı. Bu telefonu satın aldığınızda (bu özellik 2009’dan sonraki alımlarda geçerli ve farklı bir fiyatta sunulacak) 1 yıl boyunca Nokia Music Store katologlarına sınırsız erişim hakkınız olacak, böylece istediğiniz müziklere yasal yoldan sahip olacaksınız.
  Hareket sensörü bulunuyor ve bu özellikten epey memnun kalacaksınız (iPhone’da oynanan oyunları görme şansız olduysa söylediğimizi daha iyi anlayacaksınız). Aldığımız duyumlara göre Web tarayıcısı pek tatmin edici değil.

  Sonraki Sayfa » Ürünüm tüm özellikleri ve fiyatı

  orjinal link : Nokia 5800 XpressMusic (Tube) Özellikleri ve Fiyatı