• Hakkında.
 • Nokia E55 Özellikleri


  Nokia E55 Özellikleri

  Nokia‘nın Barcelona’da tanıttığı bir diğer E serisi telefonu olan E55 alışılmışın dışında bir tuş takımına sahip. Akıllı telefon E55‘in kilit özelliklerini ve fiyatını açıklıyoruz.

  Yeni Nokia E55 çok küçük bir tasarıma sahip yukarıda da gördüğünüz gibi tam olmasa da QWERTY klavyeye sahip. Mesaj yazımında kelime tamamlama, hata düzeltme ve  yeni kelimeler öğrenme özelliği bulunuyor. Siz leb yazmadan leblebi yazıyor. Eksizsiz bir e-posta, takvim ve kişi listesi deneyimi sunuyor. Geliştirilmiş arayüzü sayesinde tek cihazda çoklu e-posta hesabını destekliyor. Batarya ömrü uzun, ses pürüzlüğünü önleyerek süper bir kalite sunuyor. 2.4″ geniş ekranla harika tarayıcı desteği bulunuyor.

  Bunun yanı sıra E55‘in Ovi Contacts, Window Live!, Yahoo IM, Facebook, YouTube gibi sosyal ağ servislerine erişim desteği bulunuyor. Nokia Maps 3.0 ve A-GPS ile yönünüzü kolayca bulmanızı sağlıyor. Takvim, e-posta gibi hizmetlere hızlı erişim için tek dokunmatik tuşlar içeriyor.

  Dilerseniz cihazı dokunmadan sesinizle kontrol edebilirsiniz. 2009‘un ikinci çeyreğinde satışa sunulacak ürün vergiler ve gümrük hariç 265 Euro .