• Hakkında.
 • Nokia E63 özellikleri


  Nokia E63 özellikleri

  Nokia, QWERTY klavyeyle mesajlaşma olanağı tanıyan Nokia Eseries cihaz yelpazesini genişletiyor. Hem profesyonel hem de kişisel yaşamlarını aynı başarıyla yönetmek isteyenler için tasarlayıp Eseries yelpazesine kattığı Nokia E63’ü kullanıcıların beğenisine sunacağını duyurdu. Nokia E71’in başarısının üzerine tasarlanan ve Nokia mesajlaşma cihazlarının amiral gemisi olan Nokia E63, QWERTY klavyenin daha geniş bir kitleye çok uygun bir fiyatla ulaşmasını sağlıyor.

  Nokia yetkilileri konuyla ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor, “Araştırmalarımız insanların hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarını düzenlemelerini kolaylaştıracak ama aynı zamanda ikisini birbirinden ayırmayı kolaylaştıracak bir cihaz istediğini ortaya koyuyor. Nokia Eseries’in yeni çözümü olan Nokia E63, insanların hem iş bağlantılarıyla hem de özel sosyal ağlarıyla rahatlıkla ve uyum içinde ilgilenebilmelerini sağlayan bir mesajlaşma cihazı.”

  İki yeni renk ve yepyeni bir tasarımla gelen Nokia E63, elinize aldığınızda verdiği muazzam duyguyla yeni tüketici gruplarına da hitap ediyor ve Eseries ailesinin sunduğu gelişmiş teknolojik özellikleri şık bir tasarımla birleştiriyor. Nokia yetkilileri Nokia E63’ün özelliklerine değinirken, “İnsanlar Eseries cihazlarını kurumsal e-postalarına erişmek, takvimlerini gözden geçirmek ve iş ağları üzerinden profesyonel yaşamlarını yürütmek için kullanıyor. Bu nedenle Nokia E63 yine Wi-Fi bağlantı, Mail for Exchange’e kolayca ulaşabilme, tek tıkla rehbere, takvime ve e-postalara rahatlıkla erişebilecek tuşlara sahip olma gibi özelliklerini koruyor,” diyor.

  Ayrıca Nokia E63, tek bir tuşla mod değiştirme özelliğine de sahip. Böylece kurumsal e-posta, randevular ve intranet verilerinizin görüntülendiği ekrandan çıkıp, arkadaşlarınızın resimlerinin, kişisel postalarınızın, sevdiğiniz blog veya web sitelerinin kısa yollarını göreceğiniz kişisel moda geçiş yapabiliyorsunuz. Nokia yetkilileri, “Kendi kategorisinde en iyi satan model olan Nokia E71’in böylesine müthiş bir ilgi toplaması, bizlerin doğru yönde ilerlediğini de göstermiş oldu. İnsanlar mesajlaşma özelliğini, sosyal ağları ve interneti kullanırken zengin bir deneyim yaşamak istiyorlar. Nokia E63 ile Internet’in keyfini çıkarabilir, konumunuzu güncelleyebilir, çoklu e-posta hesaplarınızı yöneterek işlerinizi daha kolay ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz,” diyor.

  Nokia E63, kullanıcıların PC’leri kapalıyken bile içindeki dosyalara kolayca erişmelerini sağlayan Files on Ovi hizmetini de içeriyor. Bu cihazı alan herkes 1GB’lık çevrimiçi dosya saklama özelliğine de ücretsiz olarak sahip oluyor.

  Nokia E63, bir dizi multimedya özelliğinin yanı sıra yakut kırmızısı ve koyu mavi renklerde satışa sunulacak. Geniş ve parlak ekranıyla fotoğraf ve videolarınızı kaydedip görüntüleyebilir, Nokia Music Store ya da diğer kaynaklardan indirdiğiniz parçaları standart 3,5 mm hoparlör çıkışı aracılığıyla dinleyebilir veya size sunulan binlerce uygulamanın arasından dilediklerinizi seçip indirerek cihazını kişiselleştirilebilirsiniz.

  orjinal link : Nokia E63