• Hakkında.
 • Nokia N97 Özellikleri


  Nokia N97 Özellikleri

  Her yıl yapılan Barcelona, Nokia World 2008’de tanıtılan Nokia N97 özelliklerini, görüntülerini ve fiyatını sizler için hazırladık. İşte 2009 model Nokia N serisinin yeni üyesi.

  Nokia N97


  A-GPS ve Paylaşım

  Nokia N97 dünyanın en gelişmiş mobil bilgisayarı olarak lanse edildi. QWERTY klavyeye ile 3.5” dokunmatik ekrana sahip internet bağlantısı ve paylaşım özellikleriyle dikkat çekiyor. Tanıtımındaysa vurgulanan konu “social location”. Bütünleşik A-GPS algılayıcısı ve elektronik pusulasıyla konumunuzu tespit ediyor. Nokia N97 kolayca sosyal ağlardaki bilgilerinizi, durumunuzu güncellemenize ve arkadaşlarınızla gerek konumunuz gerekse de fotoğraf, video gibi dosyalarınızı paylaşmanıza olanak verir.

  Geniş Ekran ve Internet Olanakları

  16:9 geniş ekran sayesinde web servis ve favori sitelerinizin widget araçlarıyla arayüzü kişiselleştirebilirsiniz. Tarayıcı aracılığıyla internette gezinebilir, flash videoları izleyebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

  İster Dokunun İster Klavye Kullanın

  İsterseniz sahip olduğu QWERTY klavye ile SMS, e-posta ya da herhangi bir yazı gönderin isterseniz dokunmatik ekran arayüzü ile bu keyfi yaşayın.

  Doldur Doldurabildiğin Kadar

  Nokia N97 48 GB depolamayı destekliyor. 32 GB dahili hafızası bulunan ürün 16 GB micro-SD kart ile genişletilebiliyor.

  Bu büyük hafızayı müzikle doldurup 1,5 Güne kadar muzik dinleyebilirsiniz. Nokia N97 yüksek kalite Carl Zeiss merceği ile 5 megapiksel kameraya sahip. DVD kalitesinde video yakalama özelliğine sahip. Ortam dosyalarınızı HSDPA ve WLAN üzerinden paylaşabilirsiniz.