• Hakkında.
 • İşte HTC’nin en son akıllı telefonu


  HTC Desire C, Beats Audio™ teknolojisiyle, müziği yaratıcısı olan sanatçının istediği şekilde dinlemenizi sağlayan, uygun fiyatlı bir akıllı telefon.  İş ve özel hayatınızı kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan HTC Desire C,  hayatınıza yön veren anları kolaylıkla paylaşmanızı sağlıyor.

  Beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunan, HTC Sense 4.0 ile Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) yazılıma sahip HTC Desire C, ilk kez bir akıllı telefon almak isteyenler ya da kullandıkları akıllı telefonu yenilemek isteyenler için muhteşem bir seçenek.  Google Play ile binlerce uygulamaya, oyuna, müziğe ve filme ulaşabilecek;  işte, evde ya da hareket halindeyken güçlü pili sayesinde her zaman bağlantıda kalacak ve eğleneceksiniz. 

  HTC Corporation Global Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Jason MacKenzie, yeni model hakkındaki görüşlerini şöyle ifade ediyor: “İnsanlar telefonlarını en çok müzik dinlemek için kullanıyorlar. Bu nedenle her sesin tamamen kusursuz duyulması bizim için her zamankinden daha önemli. Üstün bir ses deneyiminin yanı sıra HTC Desire C, kullanıcılarına mükemmel bir tasarım, içeriklere kolay erişim ve hızlı bir bağlantı imkânı sunuyor.”

  HTC Corporation Güneydoğu Avrupa Executive Direktörü Nikitas Glykas, HTC Desire C ile HTC Corporation’ın yüksek ses kalitesi konusundaki kararlılığını da devam ettirerek kullanıcılarına mükemmel bir tasarım, içeriklere kolay erişim ve hızlı bir bağlantı imkânı sunduğunu belirtti. Glykas Üstün bir ses deneyimine sahip ürünün Haziran ayında Türkiye’de satışa sunulacağını da belirtti.

  Ödün vermeden, gerçek ses deneyimi
  Beats Audio™ özelliğine sahip HTC Desire C; müzik, film ve oyunlar için mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile en iyi eğlence deneyimini yaşamanız için tasarlandı. Bu entegrasyon sayesinde müzik dinlerken ya da oyun oynarken  benzersiz, güçlü, zengin ses deneyimi yaşama imkanı veriyor.

  Mükemmel tasarım yeni bir boyuta taşındı
  Dayanıklı metal çerçeve ve hassas mühendislik ile oluşturulan  HTC Desire C eşsiz bir tasarım isteyen kullancılar için ideal bir seçim.
  Ses netliği için özenle üretilmiş mikro-delikli ahizesi, ekranındaki üstün görüntüleme kalitesine  uygun açısı ve metal kamera uzantısı ile her şeyi birarada bulabileceğiniz bu akıllı telefon size sınıfında rakipsiz bir tasarım ve kullanıcı deneyimini sunuyor.

  Paylaşım için tasarlanmış
  En yeni cep telefonu teknolojisini zevkli, göz alıcı bir tasarımla bir araya getiren HTC Desire C’nin 3.5 inçlik canlı HVGA ekranı internette gezinmeyi, fotoğrafları görüntülemeyi, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurmanızı kolaylaştırıyor.  Eğer sosyal ağınız aracılığıyla kişisel deneyimlerinizi paylaşmak istiyorsanız, HTC Desire C’nin 5 megapiksel kamerası, yüksek çözünürlüklü video çekimi ve anında paylaşım özelliği, fotoğraf ya da videolarınızı çekimin birkaç saniye sonrasında paylaşmanızı sağlıyor.

  HTC Desire C’nin entegre 25 GB Dropbox bulut paylaşım alanı sayesinde binlerce fotoğrafı, video ve belgeyi ister telefonunuza kaydederek, ister web alanınıza istediğiniz şekilde, güvenli olarak yedekleyebilir, arayabilir ve paylaşabilirsiniz. 

  HTC Desire C’nin yeni servislerle uyum sağlayabilmesi için aynı zamanda NFC özelliği bulunuyor; böylece kullanıcılar ödeme yapabiliyor, bilgilere ve tekliflere erişim sağlayabiliyorlar. 

  Teknik Özellikler:
  Size
  (LxWxT) 107.2 x 60.6 x 11.95 mm
  Weight
  98 grams with battery

  Display
  3.5 inch 4-points capacitive touch screen with HVGA (320 x 480) resolution)
  Processor
  Snapdragon S1 (600MHz)
  Platform
  Android™ 4.0 with HTC Sense™

  Memory
  Total storage: 4GB
  RAM: 512MB
  microSD™ slot (supports SD2.0/SDHC)
  25GB of free online storage with Dropbox

  Network  
  HSPA/WCDMA:
  • Europe/Asia: 900/2100 MHz
  • Download speed of up to 7.2 Mbps
  Quad-band GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz

  Sensors
  G-Sensor
  Proximity sensor
  Ambient light sensor

  Connectivity
  3.5 mm stereo audio jack
  NFC (Google Wallet Compatible)
  Bluetooth® 4.0 (GAP, SDP, HSP, HFP, A2DP, AVRCP, GAVDP, OPP, FTP, PBAP)
  Wi-Fi®: IEEE 802.11b/g/n
  Standard micro-USB (5-pin micro-USB 2.0)

  Camera
  5 megapixel camera with F2.8/34mm lens, fixed focus
  VGA camcorder

  Sound Enhancement
  Beats Audio

  Multimedia
  Audio supported formats:
  • Playback: .m4a, .mp3, .mid, .ogg, .wav

  Video supported formats:
  • Playback: .3gp, .3g2, .mp4, .m4v
  • Recording: .mp4, .3gp

  Battery
  Capacity: 1230 mAh

  GPS
  Internal GPS antenna

  Other
  FM Radio