• Hakkında.
 • Samsung Champ Deluxe C3310 Türkiye’de!


  Ünlü telefon üreticisi Samsung’un yeni modeli Champ Deluxe C3310 Türkiye’de satışa sunuldu.

  Champ Deluxe C3310 özellikleri nelerdir?

  Champ Deluxe C3310 modeli şık ve kompakt bir tasarıma sahip. Dokunmatik ekranı sayesinde işlevsel bir kullanım rahatlığı sunan model, 2.8 inç ekran genişliği bulunduruyor. Mevcut ekran genişliği üzerinde 320 x 240 piksel ekran kalitesi sunan Samsung C3310, çok fonksiyonlu widget’ları da bünyesinde barındırıyor. Optimize edilmiş olan dokunmatik ekranı sayesinde menüler arasında kolay gezinme sağlayan Champ Deluxe C3310, içeriğinde yer alan TouchWiz ara yüzü ile işlemlerin rahat bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

  Diğer yandan 1.3 megapiksel çözünürlük kalitesi sunan Champ Deluxe C3310, FM Radyo ve müzik çalar özellikleri ile kullanıcıların dilediklerince müzik keyfi yaşamalarını sağlıyor. Bunun yanında modelin uygulamaları arasında yer alan Facebook ve Twitter yazılımları sosyal ağlar ile anında bağlantı kurulmasını sağlıyor. Ayrıca yeni modelde farklı paltformlar arasında mesajlaşmayı sağlayan ChatON programı bulunuyor. Bu program sayesinde kullanıcılar, cep telefonlarından diğer arkadaşları ile anında mesajlaşma şansı yakalıyor. Modelin internete çıkışı ise GPRS ve EDGE bağlantıları üzerinden sağlanıyor.

  Renk seçeneklerinde sadece gri bulunan Samsung Champ Deluxe C3310, 30 MB dahili hafıza ile üretilmiş durumda. Bunun yanında MicroSD kart yuvası ile modelin hafızası 16 GB’a kadar çıkarılabiliyor. Ayrıca modelde 1000 mAh gücünde bir batarya yer alıyor.

  Champ Deluxe C3310’un tavsiye edilen tüketici Türkiye satış fiyatı ise 329 TL olarak belirlenmiş durumda. Şu an Türkiye’de satışa sunulan model, uygun fiyatı ve gelişmiş özellikleri ile ideal bir akıllı telefon kategorisinde bulunuyor. Siz de Samsung’un yeni modeli Champ Deluxe C3310’u satın alabilir ve ardından ideal bir akıllım telefona sahip olabilirsiniz.