• Hakkında.
 • En uygun fiyata navigasyon modelleri


  En uygun fiyata navigasyon modelleri

  Navigon’un başarısı kanıtlanmış en popüler fonksiyonları arasında yer alan Navigon MyRoutes, tüm max modellerinde yer alıyor. Bu akıllı özellik, kullanıcının navigasyon sistemini kendi sürüş stiline göre adapte etmesine olanak sağlıyor ve her zaman en optimum güzergah olan “MyRoute” dışında iki alternatif güzergah daha sunuyor .

  Güzergahın belirlenmesinde aynı zamanda haftanın hangi gününde ve günün hangi saatinde olunduğu da dikkate alınıyor. Bir diğer kullanışlı özellik de Navigon Akıllı Park fonksiyonu.

  Bu özellik sürücülere varacakları yere yaklaştıklarında, en yakınlardaki park yerlerinin irtibat bilgileri gibi değerli bilgiler veriyor. TMC Güzergah Bilgisi (Routing Info) ayrıca sürücüye çeşitli seçenekler sunuyor.

  Çok fazla özellik istemeyen kullanıcılar için: Navigon 3300max

  Bölgesel haritalar içeren NAVIGON 3300max, max ürün ailesinin giriş seviyesi cihazı. Ek özellikler arayanlar da bu özelliklere küçük bir ek ücret ödeyerek sahip olabiliyor. Yeni Navigon 33max serisi modellerinden farklı bir tasarıma sahip olan Navigon 4350max, daha fazla özellik içeriyor ve daha fazla ihtiyaca karşılık veriyor. Krom çerçevesi ve parlak piyano siyahı kaplaması, Navigon’un üst sınıf ürünlerinin tasarımda da iddialı olduğunu kanıtlıyor.

  Birçok özellikten feragat etmeyen kullanıcılar için: Navigon 4350max.


  Telefon numaralarının cep telefonundan navigasyon cihazının belleğine aktarılmasını mümkün kılan Entegre Bluetooth kiti (el kullanımı gerektirmeyen) içeren 4350max modeli ve diğer 43max serisi modeli tasarımlarıyla öne çıkıyor. Sesli TMC özelliğine sahip olan Navigon 4350max ayrıca herhangi bir trafik sıkışıklığı durumunda, sıkışıklığın durumu, yeri ve sebepleri ile ilgili bilgi veriyor

  kaynak